
Планшет Blackview Tab 60 WiFi 4/128Gb (grey) українська версія
- В наявності
4 199 ₴
Планшет Blackview Tab 60
Тонкий, витончений та портативний
Tab 60 WiFi з мерехтливою обробкою та закругленими кутами не тільки приємний на вигляд, але й приємний на дотик, надійний помічником для роботи. Крім того, його товщина становить 8,5 мм, а вага - 538 г, він настільки портативний, що ви можете легко тримати його однією рукою.

10,1-дюймовий імерсивний дисплей
Tab 60 WiFi з великим HD-екраном 10,1 дюйма пропонує вам великий візуальний простір, де деталі миготять, а кольори оживають. Від перегляду фільмів, ігор до перегляду веб-сторінок можна повністю зануритися в контент з неперевершеною чіткістю.

Підтримка Widevine L1
Завдяки підтримці Widevine L1, Tab 60 WiFi забезпечує приголомшливу та кінематографічну якість відео, піднімаючи ваші враження від перегляду на нову висоту.

Подвійні динаміки BOX
Завдяки двом динамікам Tab 60 WiFi втілює вашу мрію в реальність, забезпечуючи потужні та захоплюючі звукові ефекти, які дозволяють насолоджуватися кожною нотою, глибоким басом або чіткими високими частотами.

Восьмиядерний процесор AllWinner
Tab 60 WiFi, що працює на надійному процесорі AllWinner A523, забезпечує видатну продуктивність та ефективність. Крім того, завдяки восьмиядерній архітектурі багатозадачність стає простіше простого. Ви можете перемикатися між програмами, транслювати контент і переміщатися з безпрецедентною плавністю щоразу.

Плавна робота
Tab 60 WiFi маючи 12 ГБ оперативної пам'яті загалом, 4 ГБ фізичної та 8 ГБ віртуальної, він дозволяє вам виконувати кілька завдань одночасно максимально плавно.

Простір для якісної роботи
Tab 60 WiFi з 128 ГБ ROM і розширюваним сховищем до 1 ТБ пропонує вам достатньо місця для ваших файлів, фотографій, епізодів та багато іншого. Вам не доведеться постійно звільняти місце.

Акумулятор великої ємності
Tab 60 WiFi оснащений мега-акумулятором ємністю 5100 мАг. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені шоу, боретесь в напружених ігрових сесіях або керуєте робочими завданнями далеко від джерела живлення, він просто пропонує вам годинник надійної роботи.

Технологія Wi-Fi 6
Tab 60 WiFi оснащений технологією WiFi 6, яка забезпечує на 40% швидше з'єднання в порівнянні з попередниками. Він гарантує більш плавну потокову передачу даних, більш швидке завантаження та надійніші відеодзвінки, при цьому ви завжди залишаєтеся на зв'язку навіть у багатолюдних місцях.

Фронтальна камера 5 МП
Завдяки фронтальній камері 5 Мп, Tab 60 WiFi задовольняє ваші основні потреби у відеодзвінках та селфі. Ви можете отримати чітку якість зображення, займаючись онлайн-навчанням або беручи участь у відеоконференціях.

Основна камера 8 МП
Tab 60 WiFi з 8-мегапіксельною задньою камерою відмінно підходить для зйомки документів, повсякденних фотографій або запису сімейного відео, демонструючи задовільну передачу кольору і деталізацію.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 538 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5100 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MP1 |
| Діагональ дисплея | 10.1" |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектація | Планшет Кабель Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Модель пристроєм | Tab 60 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Процесор | Allwinner A523 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1280х800 |
| Розмір | 242.7 х 161 х 8.5 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Акселерометр |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 149 ppi |
- Ціна: 4 199 ₴

