
Планшет Blackview Zeno 10 5G 8/256Gb (shadow black) українська версія
- В наявності
10 399 ₴
Планшет Blackview Zeno 10
Від фільмів до ігор, кожна деталь оживає
Насолоджуйтесь широким 11-дюймовим екраном FHD+ IPS із частотою оновлення 90 Гц. ZENO 10 забезпечує плавне зображення та яскраву чіткість, перетворюючи ваші ігри та потокове передавання на захопливий візуальний досвід, який повністю занурює вас у дію.
Ваш кінотеатр зі стереозвуком та кришталево чистим зображенням
Перенесіть кінотеатр додому завдяки чотирьом потужним стереодинамікам, які забезпечують захопливий об'ємний звук. У поєднанні з підтримкою 1080P Widevine L1 кожен фільм та серіал оживають із приголомшливою чіткістю, що робить ZENO 10 найкращим центром розваг.
ПК Windows на дотик, багатозадачність за мить
Зовсім новий режим ПК 2.0 дозволяє працювати з кількома незалежними вікнами, як на ПК. Легко жонглюйте кількома завданнями та програмами одночасно — режим ПК 2.0 забезпечує справжню ефективність рівня робочого столу для ZENO 10.
Ручка в руці, розширення креативності
Підключіть стилус для плавного та чутливого письма та малювання. Незалежно від того, чи робите ви нотатки, замальовуєте ідеї чи робите позначки в документах, кожен штрих відчувається природним, що робить творчість та продуктивність легкими.
Швидкість без зусиль, безперебійна багатозадачність
Завдяки восьмиядерному процесору UNISOC Tiger T8200, ZENO 10 забезпечує потужність та ефективність в одному пристрої. Перемикайте програми, виконуйте багатозадачність та виконуйте ресурсоємні завдання без уповільнення — плавно, безперебійно та створено як для продуктивності, так і для ігор.
Кожен кадр розповідає вашу історію
Незалежно від того, чи знімаєте ви пейзажі подорожей, зустрічі друзів чи нічні вулиці, 16-мегапіксельна задня камера з автофокусом та 4-кратним зумом без зусиль зафіксує кожен пам'ятний момент.
Записуйте життя з повною чіткістю.
Чи то подорожі, пригоди, зустрічі з друзями, чи щоденні розваги, відео 1080p FHD яскраво зафіксує кожен пам'ятний момент.
Від сходу до заходу сонця, завжди заряджений
Відчуйте свободу цілий день з акумулятором ємністю 8800 мА*г. Транслюйте музику, грайте в ігри або гортайте безкінечно без перерви. Від ранкових справ до нічних чатів, ваш пристрій залишається зарядженим, коли вам це найбільше потрібно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 517 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність аккумулятора | 8800 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC4 |
| Діагональ дисплея | 11" |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 16 Мп |
| Комплектація | Адаптер живлення Планшет Посібник користувача Кабель USB |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Модель пристроєм | Zeno 10 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Процесор | Unisoc Tiger T8200 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1920х1200 |
| Розмір | 256.5 x 168 x 8.2 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Акселерометр, Датчик освітлення |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Щільність пікселів | 207 ppi |
- Ціна: 10 399 ₴

