
Смартфон Motorola Edge 50 Neo 12/512Gb (grisaille) Global Version
- В наявності
12 999 ₴
Смартфон Motorola Edge 50 Neo

Вітаємо смартфон
Мистецтво у ваших руках

ВІДЧУЙТЕ ВИШУКАНІСТЬ НА ДОТИК
Розповідайте дивовижні історії з Motorola edge 50 neo, який оснащений вдосконаленою камерою з ультра сенсором Sony LYTIA 700С та підтримкою штучного інтелекту moto ai. Насолоджуйтесь вишуканим ультра-тонким дизайном та водозахистом IP681,2. Підкресліть свій стиль оздобленням з ніжної на дотик веганської шкіри в одному з благородних відтінків Pantone.

СТВОРЮЙТЕ ВЛАСНІ ІСТОРІЇ
Фіксуйте дорогоцінні моменти
за допомогою 50МП основної камери на основі сенсора LYTIA 700C.

ОХОПІТЬ ПРОСТІР. ВИХОПІТЬ ДЕТАЛІ.
Робіть об’єкти ближче до 30 разів за допомогою 10МП телеоб'єктива. Розширюйте своє бачення за допомогою ультраширокої камери та Macro Vision.

ПРОФЕСІЙНА ЯКІСТЬ
Робіть дивовижні фотографії та відео, які виглядатимуть більш живими та реалістичними завдяки обробці штучним інтелектом moto ai.

НОВИЙ РІВЕНЬ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕНЬ
Компактний 6,36-дюймовий pOLED дисплей із роздільною здатністю Super HD дарує неймовірну деталізацію зображення та яскравість до 2800 ніт4,5. Пориньте в реалістичні кольори HDR10+ та багатовимірний звук від Dolby Atmos6,7.

ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ВАШОЇ ПРИСТРАСТІ
Залишайтесь в творчому процесі завдяки швидкій зарядці на цілий день всього за 11 хвилин або бездротовій зарядці до 15 Вт.

СХОВИЩА ВИСТАЧИТЬ НА ВСЕ
Більше не потрібно хвилюватися про зберігання даних. З пам'яттю до 256 ГБ у вас є вдосталь простору для зберігання багаторічних фото та відео архівів, додатків, музики та фільмів. Крім того, отримайте 5 оновлень ОС та оновлення безпеки до 2029 року. Оперативна пам’ять 8 ГБ блискавично виконує багато задач одночасно.

КОЛЬОРИ PANTONE.СТИЛЬ MOTOROLA.
Підкресліть свій стиль із смартфоном від motorola та кольорами від Pantone. Відкрийте для себе всі натхненні природою відтінки: насичений червоний, морський синій або класичні вишукані нейтральні відтінки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 171 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 4310 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Гарантійне обслуговування проводиться мережею наших магазинів |
| Внутрішня пам'ять | 512Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.4" |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 3 |
| Камера | 50 Мп + 13 Мп + 10 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Moto Edge 50 NEO Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра, Пластик |
| Модель пристроєм | Edge 50 Neo |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 68W |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2670x1220 |
| Розмір | 154.1 x 71.2 x 8.1 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, Galileo |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
- Ціна: 12 999 ₴

