Смартфон OPPO A6
7000mAh велика батарея
Працюючи, граючи, транслюючи відео та створюючи відео протягом усього дня — неперевершений розмір і витривалість цієї батареї допоможуть вам виконати все, що потрібно на одному заряді.

Діліться владою, коли потрібно
Не всі герої носять плащі, деякі носять кабелі. Тримай телефони друзів в ресурсі на фестивалі або підзаряджай планшет колеги під час зустрічі з клієнтом — без окремого павербанку.

Ваше водонепроникне диво
Чи любите ви підводну фотографію, чи співаєте в паровому душі, цей телефон тебе підтримає. Для цього потрібно зробити гідроізоляцію, щоб протистояти струменям вода, повне занурення та вода до 80°C.

Тримай чистоту
Мікровібрації викидають воду та пил, захищаючи динаміки а також порти від пошкоджень і збереження звуку чистими.

Круто там, де важливо
Працює навіть з найресурсомісткішими іграми в ландшафтному режимі. годинами, навіть при високій температурі, не втрачаючи жодної плавності у грі — дякую до цієї SuperCool венчурної системи.

Кожна деталь гладка і яскрава
Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю та плавним рухом на 120Hz Ultra. Максимальна яскравість забезпечує чітку видимість навіть при яскравому сонці.

Швидкість наступного рівня. Наступний рівень плавності
Розроблений для щоденної роботи, Snapdragon® 685 забезпечує швидшу продуктивність.
Проходьте будь-який сценарій
Розширення розумної оперативної пам'яті інтелектуально. З додатковою віртуальною оперативною пам'яттю, що дає вашому телефону гнучкість для виконання більшої кількості завдань одночасно, а також додавання додаткової потужності для швидшого перемикання та кращого збереження додатків.

Плавний досвід, впевнена гра
AI GameBoost 2.0 Assistant розумно розподіляє обчислювальну потужність чипа щоб забезпечити плавний ігровий досвід, навіть під час довгих інтенсивних сесій у складних умовах температури.

Кожен звук, скрізь
З максимальною гучністю до 300% подвійні стереодинаміки забезпечують занурюючий, детальний звук для ігор, фільмів і музики — тож ви занурені у свій досвід, жити кожною миттю на повну.

Давайте знімемо під водою
У режимі підводної фотографії ви можете робити чіткі знімки або записувати відео під час плавання — просто натисніть кнопки гучності для зручної зйомки.
Світлі фото при слабкому світлі
AI Night Mode покращує світло, тінь і чіткість для вражаючих результатів — чи ви на вечері при свічках, чи досліджуєте нічні ринки, біля багаття чи насолоджуєтеся прогулянкою у місті.

Кожна деталь, без зусиль
50MP Ultra-Clear камера фіксує кожну деталь з приголомшливою чіткістю — від масштабних пейзажів до крупних планів їжі, мистецтва чи природи.
Красиві фони, бездоганні обличчя
Режим портрету створює приголомшливі портрети на м'якому, мрійливому фоні — ідеально підходить для фіксації особливих моментів із професійною глибиною та деталізацією.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 215 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Діагональ дисплея | 6.75" |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP69 |
| Комплектация | Смартфон Зарядний пристрій USB-кабель Інструмент для витягування SIM-картки Захисний чохол Короткий посібник Керівництво з безпеки Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | A6 |
| Оперативная память | 6 Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 1570x720 |
| Размер | 166.61 x 78.51 x 8.61 мм |
| Год выпуска | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 256 ppi |
- Цена: 8 999 ₴


