
Портативний зарядний пристрій Anker Solix C1000 Gen 2 (A1763)
- В наявності
37 499 ₴
Портативний зарядний пристрій Anker Solix C1000 Gen 2
49-хвилинна надшвидка зарядка:
HyperFlash заряджає C1000 Gen2 всього за 49 хвилин потужністю 1600 Вт – просто активуйте її через програму Anker.
Вихідна потужність 2000 Вт на 9 портах:
2000 Вт безперервної потужності, 3000 Вт пікової потужності та ємність 1024 Втч достатньо потужності для одночасної роботи до 9 пристроїв.

Компактна та портативна:
C1000 Gen2 на 14% менше і на 11% легше за аналогічні моделі, що дозволяє легко переносити, зберігати і брати її з собою куди завгодно.

10-річний ресурс з InfiniPower:
Розроблений для щоденного використання протягом десяти років він зберігає не менше 80% ємності акумулятора навіть після 4000 циклів зарядки.

Сонячна зарядка за 1.8 години:
Сонячна енергія потужністю до 600 Вт (макс. 60 В) заряджає електростанцію за 1.8 години, забезпечуючи самодостатнє та стійке енергопостачання.

Резервне живлення від ДБЖ за 10 мс:
Важливі пристрої, такі як CPAP або ноутбуки, залишаються активними навіть у разі вимкнення електроенергії. Автоматичне перемикання менш як за 10 мс забезпечує стабільне живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вага | 16.8 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1024 Втч |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вхідний інтерфейс | AC розетки (Європейська версія) 220–240 В 50 Гц USB-C (PD 3.1) 5В/9В/12В/15В/20В/28В Максимум до 140 Вт (на 2 портах) USB-A 5 В Автомобільний порт 12 В |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Комплектація | Зарядна станція, Кабель для сонячної панелі, Автомобільний зарядний кабель, Сумка для аксесуарів, Документація |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість USB-портів | USB-C: 3 USB-A: 1 |
| Кількість слотів для зарядки пристроїв | USB‑C 3 USB‑A 1 AC розетки 5 12 В DC 1 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Велика ємність та потужність Швидка зарядка Підтримка сонячної зарядки Універсальний набір виходів Інтелектуальний екран UPS-режим Надійність та термін служби Тиха робота Управління через програму Захист та безпека |
| Особливості швидкої зарядки | UltraFast / HyperFlash |
| Потужність | Номінальна – 2 000 Вт Максимальна – 3 000 Вт |
| Підключення | AC розетки, USB-C, USB-A, 12В автомобільний порт |
| Режим зарядки мікрострумом | Немає |
| Робоча температура | Працює (видає енергію): −20°C … +40°C Заряджається: 0°C +40°C |
| Роз'єм для підключення сонячної батареї | Да |
| Розмір | 38.4 × 20.8 × 24.4 см |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія зарядки | UltraFast / HyperFlash |
| Тип | Портативний зарядний пристрій |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Час зарядки | 50 хв. |
- Ціна: 37 499 ₴


