
Портативний зарядний пристрій Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1) UA
- В наявності
11 999 ₴
Портативний зарядний пристрій Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1) UA
КОМПАКТНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ
Насолоджуйтесь автономністю на ходу з ємністю 288 Втч та номінальною потужністю 300 Вт. Завдяки підтримці технології SurgePad може підтримувати пікову потужність 600 Вт, що дозволяє запускати обладнання з більш високими вимогами до стартової потужності.

ШВИДКА ЗАРЯДКА 3 ТРЬОМА USB-C ПОРТАМИ
3 USB-C порти потужністю 140 Вт (всього 7 вихідних портів), що дозволяє живити всі необхідні пристрої, включені в дорозі або під час кемпінгу.

КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН
На 15% менше від аналогічних продуктів. Просто прикріпіть ремінець і мандруйте з вільними руками.

ПОСТІЙНЕ ЖИВЛЕННЯ
Використовуйте безперебійне живлення поза мережею за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт, щоб завжди підтримувати живлення пристроїв, де б ви не знаходилися.

ПОВНОЦІННА ЗАРЯДКА У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС БУДЬ-ЯКОГО ДЕ
Зарядіть до 80% мережі за 50 хвилин.
Від сонячної панелі чи автомобільної розетки заряджається до 80% за 2.5 години.
Використовуйте порт PD 3.1 USB-C потужністю 140 Вт для швидкого заряджання до 80% за 1.8 години.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 288 Вт·год |
| Індикатор заряду батареї | Дисплей |
| Вага | 4 кг |
| Вихідна напруга | 12 В 15 В 20 В 220 В 230 В 28 В 5 В 9 В |
| Вхідна напруга | 11 В 230 В 28 В |
| Вхідний інтерфейс | AC-роз'єм DC-роз'єм USB Type C |
| Комплектація | Портативний зарядний пристрій Кабель живлення від мережі змінного струму |
| Конструкція | Портативна |
| Наявність кабелю для заряджання пристрою в комплекті | Є |
| Особливості | Захист від Зворотного струму зниженої напруги Коротке замикання Надмірна напруга на виході Надмірна напруга на вході Надмірної розрядки Неправильне використання роз'ємів Перегрівання Перезарядження Перевантаження |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery PowerIQ QC швидка зарядка 3.0 Наскрізна зарядка |
| Потужність | Вихідна потужність 300 Вт Вихідна потужність (SurgePad) 600 Вт |
| Робоча температура | Заряджання: -20-40°C Живлення пристроїв: 0-40 ° C |
| Розмір | 16.4 х 16.1 х 24 см |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Тип гарантії | Немає |
- Ціна: 11 999 ₴

