
Смартфон XIAOMI Poco M7 8/256 (black) Global Version + Adapter
- В наличии
7 699 ₴
Смартфон XIAOMI Poco M7
Преміум-дизайн та комфорт
Вигнута з чотирьох боків задня панель. Завдяки закругленим краям з усіх чотирьох сторін смартфон зручно лежить в руці. POCO M7 ефективно захищений від дощу та легкого пилу.

Великий екран для кінематографічного досвіду
Завдяки просторому дисплею 6.9" та чіткості FHD+, смартфон пропонує яскраві кольори та широкий кут огляду, забезпечуючи повне занурення під час перегляду відео та ігор. Екран інтелектуально адаптується до різних сценаріїв, забезпечуючи плавне та чутливе візуальне сприйняття для підвищеного комфорту.
Він спеціально розроблений для захисту очей, мінімізуючи напругу та підвищуючи комфорт під час тривалого використання та при слабкому освітленні. Навіть якщо ваші пальці мокрі або покриті маслом або піною, POCO M7 точно реагує на кожен дотик, забезпечуючи безперебійну роботу.

Виняткова плавність роботи
Потужний процесор Snapdragon® 685. Створений за ефективним 6-нм техпроцесом, POCO M7 забезпечує стабільну продуктивність з підвищеною ефективністю та низьким енергоспоживанням.

AI до ваших послуг
Спілкуйтеся з Gemini, вашим асистентом AI від Google, щоб розвивати свої ідеї. Отримайте допомогу в написанні, мозковому штурмі, навчанні та багато іншого. Завдяки Gemini Overlay, ви отримуєте швидкий доступ до Gemini, не перемикаючись між програмами. З Gemini Live можна обговорювати ідеї, а функція Image Generation дозволяє створювати чудові зображення. Інтегровані програми дозволяють отримувати інформацію та виконувати дії в Gemini. А за допомогою Circle to Search ви можете миттєво знаходити будь-що на екрані за допомогою Google. Просто обведіть, виділіть, намалюйте або торкніться, щоб знайти те, що вас цікавить, без необхідності робити скріншот.

Напрочуд чіткі фотографії
Система подвійної 50-мегапіксельної AI-камери. Завдяки основній камері на 50 МП, ви легко відобразите яскраві кольори, приголомшливу чіткість і динамічні живі моменти. Автоматичний нічний режим активується сам, щоб створювати чіткі, яскраві та захоплюючі зображення. Режим «Бьюті-селфі» робить ваші селфі більш природними та м'якими, підкреслюючи ваш витончений шарм.

Виняткова енергоефективність та потужний акумулятор
Масивний акумулятор на 7000 мАг - найбільша батарея в смартфонах POCO, представлена на світовому ринку, що забезпечує неймовірно тривалий час роботи, якого ви ще не бачили. Це ідеальне рішення для тривалого перегляду відео, читання та дзвінків. Завдяки чіпу BatteryExtender, продуктивність акумулятора залишається високою навіть за низьких температур.
Смартфон підтримує турбо-зарядку 33 Вт для підвищення ефективності, дозволяючи вам залишатися на зв'язку. POCO M7 може працювати як портативний павербанк, ставши ідеальним супутником на весь день.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Діагональ дисплея | 6.9" |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектация | Смартфон зарядний пристрій кабель USB-A - USB-C інструмент для вилучення SIM-карти чохол документація |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Poco M7 |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Размер | 169.48 х 80.45 х 8.4 мм |
| Год выпуска | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, Beidou, BDS |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | Nano-SIM+Nano-SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 144 Гц |
| Частота процессора | 2.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 374 ppi |
- Цена: 7 699 ₴

