
Смартфон Samsung Galaxy A56 SM-A566B 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A566BZKC) Global
- В наявності
16 888 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A56

Оновлений дизайн
Зустрічайте Galaxy A56! Завдяки тонкому корпусу (7,4 мм) та легкій вазі (198 г) смартфон дуже зручно тримати у руці. Удосконалені камери гармонійно вбудовані в оновлений лінійний дизайн. Вибирайте свій ідеальний колір: графіт, світло-сірий, оливковий та рожевий.

Обводиш – і знаходиш
Функція Circle to Search від Google тепер доступна на Galaxy A56. Просто обведіть, виділіть або торкніться об'єкта або тексту на екрані – і миттєво отримайте результати пошуку Google.

Перетворюйте фотографії на шедеври
Видалення об'єктів допомагає легко позбавлятися небажаних об'єктів на задньому плані. Функція автоматично розпізнає, усуває їх та заповнює простір, створюючи ідеальний знімок.

Фільтри для вас
Створюйте унікальні фільтри або додавайте фото та відео стильного ретроефекту плівки.

Відео із найцікавішими моментами – легко!
Створюйте якісні відео швидко та без зайвих зусиль.

Робіть фото, де всі посміхаються
Виберіть найбільш вдалі вирази облич у Motion Photos, щоб створити ідеальний груповий знімок.

Фіксуйте миті з неймовірною деталізацією
Робіть чудові фото та відео з оновленою камерою 50 МП на Galaxy A56. Вона автоматично розпізнає небо, тон шкіри, обличчя, волосся та траву, миттєво покращуючи якість зображення.

Робіть круті селфі-відео
Фіксуйте яскраві моменти пригод та повсякденності у Super HDR. Удосконалена передня камера Galaxy A56 забезпечує насичені кольори, оптимальний контраст та високу якість ваших селфі-відео.

Робіть яскраві знімки навіть уночі
Камери нового Galaxy A56 стали ще потужнішими, оскільки вловлюють більше світла для створення чітких та деталізованих нічних знімків із мінімальним рівнем шуму.

Робіть круті селфи
Тепер ваші селфи готові до публікації без додаткової обробки. Покращена передня камера 12 МП у Galaxy A56 створює чіткі та яскраві знімки без розмиття.

Грай та перемагай із процесором нового покоління
Відчуйте потужність оновленого восьмиядерного процесора. Завдяки покращеній системі охолодження та сховища до 256 ГБ, ви зможете легко переходити від завдання до завдання, стримати та грати з максимальним комфортом.

Екран для захоплюючої гри
Пориньте у світ розваг із великим 6,7-дюймовим екраном FHD+ Super AMOLED. Технологія Vision Booster з яскравістю 1200 нит забезпечує чітке та комфортне зображення при будь-якому освітленні.

Перегляд без обмежень завдяки ємній батареї
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг (типове значення), що забезпечує до 29 годин безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A56.

Висока витривалість
Міцний металевий корпус та скло Corning Gorilla Glass Victus надійно захищають стильний дизайн Galaxy A56. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує стійкість нових смартфонів з Galaxy A до пилу та бризок.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС
Смартфон Galaxy A56 готовий до 6 поколінь оновлень ОС і до 6 років - системи безпеки, щоб ваш пристрій працював так само швидко та надійно, як у перший день.

Пароль під захистом Knox Vault
Зберігайте особисті дані в безпеці завдяки Knox Vault, сертифікованому за стандартом EAL5+.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A56 |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Гарантійне обслуговування проводиться мережею наших магазинів |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Xclipse 540 |
| Діагональ дисплея | 6,7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP67 |
| Комплектація | Посібник користувача Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy A56 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Процесор | Exynos 1580 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 162.2 x 77.5 x 7.4 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2,9 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Ціна: 16 888 ₴

