
FM-модулятор Baseus BSBA-02 AUX Wireless Audio Receiver Black (WXQY010001)
- В наявності
419 ₴
FM-модулятор Baseus BSBA-02 AUX Wireless Audio Receiver

Простий у використанні
Baseus BSBA-02 AUX Wireless Audio Receiver – це приймач-гарнітура, призначена для бездротового приймання звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій, що має аудіовхід AUX. Якщо в автомобільній магнітолі, активних стерео колонках або іншому відтворювальному пристрої немає Bluetooth, то через ресивер можна передавати звук з будь-якого телефону або планшета.

Має широкий функціонал
Bluetooth Baseus адаптер оснащений мікрофоном із системою придушення шуму (DSR), що дозволяє організувати в автомобілі гучний зв'язок Hands Free. Крім того, завдяки компактним розмірам, ергономічному дизайну та наявності кнопок управління на Bluetooth Baseus приймачі, легко і просто перетворити ваші дротяні навушники на бездротові.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоформат | MP3, WAV, WMA |
| Вихідний параметр | Аудіосигнал через AUX 3.5 мм |
| Вхідний параметр | DC 5V / 0.1 A (зарядка через Micro-USB) |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| З'єднання | Bluetooth 5.0 + AUX |
| Модель пристроєм | BSBA-02 (WXQY010001) |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Відстань | до 10 м |
| Робоча температура | приблизно від -10°C до +45°C |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | iOS, Android, автомобільні магнітоли, колонки та інші пристрої з AUX-входом |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Частота FM | 50 Гц — 20 кГц |
- Ціна: 419 ₴

