
Смарт-годинник Apple Watch Series 10 Cellular 46mm Gold with Milanese Loop (MX003) M/L
- В наявності
29 999 ₴
Смарт-годинник Apple Watch Series 10

Найбільший екран серед Apple Watch
Apple Watch Series 10 виділяється найбільшим екраном у лінійці розумних годинників Apple. У порівнянні з Series 3, екран збільшився на 75%, а з моделями Series 4, 5, 6 та SE — на 30%. Це дозволяє бачити більше інформації та виконувати більше завдань безпосередньо на екрані годинника.

Полірований титан — міцність та стиль
Титанові моделі пропонують три варіанти з полірованою поверхнею, що поєднують красу та неймовірну міцність. Виготовлені з титану аерокосмічного класу, вони мають дзеркальний блиск і значно виділяються серед аналогів. Завдяки високому співвідношенню міцності до ваги, моделі Series 10 на 20% легші порівняно з версіями з нержавіючої сталі Series 9, зберігаючи при цьому виняткову довговічність.

Ідеальний фітнес-партнер
Series 10 — справжній партнер для фітнесу. Він мотивує залишатися активним, відстежує тренування та надає всю необхідну інформацію для аналізу вашого прогресу. Завдяки новим датчикам ви отримуєте більше даних про свої заняття.

Здоров’я під контролем
Годинник допомагає стежити за вашим здоров’ям та станом серця. Функції відстеження сну та серцебиття працюють і вдень, і вночі, а також надають повідомлення про можливі відхилення. Серія 10 оснащена новими датчиками, які роблять моніторинг здоров’я ще більш точним.

Моніторинг апное сну
В Apple Watch Series 10 з'явилася функція повідомлень про ознаки апное сну. Вона допомагає своєчасно помітити порушення дихання під час сну. Це дасть змогу вчасно звернутися до лікаря і запобігти захворюванням, таким як гіпертонія і діабет другого типу.

Функції для плавання
Нові датчики температури води та глибини роблять Series 10 ідеальними для плавання та занурень. Ви зможете відстежувати глибину, напрямок і час, проведений під водою, що робить годинник ідеальним супутником для водних пригод.

Більше даних у вашому розпорядженні
Apple Watch Series 10 збирає дані про ваші тренування, такі як інтенсивність навантаження, час відновлення та багато іншого. Завдяки цим даним ви зможете приймати обґрунтовані рішення щодо інтенсивності занять спортом.

Більше можливостей з Fitness+
Використовуючи Apple Watch з Fitness+, ви зможете відстежувати всі свої тренування в режимі реального часу прямо на екрані годинника, навіть якщо ваш iPhone залишився вдома. Можливості фітнес-програми розширені для досягнення кращих результатів.

Швидка допомога у критичних ситуаціях
Series 10 оснащені функцією розпізнавання падінь та аварій. У разі потреби годинник автоматично викличе службу порятунку та передасть дані про ваше місцезнаходження вашим контактам.

Миттєві переклади та автоматичні сповіщення
За допомогою нового додатку Translate Apple Watch автоматично додає віджет перекладу залежно від вашого місцезнаходження. Тепер можна перекладати навіть без підключення до інтернету або iPhone.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Вага | 41.7 г |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Влагозащита | Плавання/Купання |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Датчик серцевого ритму | Є |
| Датчик серцевої активності ЕКГ | Є |
| Датчики | Датчик освітлення Акселерометр Гіроскоп, Барометр, Лічильник калорій, Шагомір, Оптичний датчик серцевого ритму, Пульсометр, Зняття з руки Термометр Альтиметр (висотамір), Компас, Датчик рівня насиченості киснем. |
| Дзвінки та оповіщення | Повідомлення з додатків, Повідомлення про дзвінки, Повідомлення про SMS, Звуковий сигнал, Вібрація, Вбудований мікрофон, Динамік (гучний зв'язок), Голосовий помічник, Функція SOS, Події календаря Соціальні мережі, Електронна пошта. |
| Дисплей | 496x416 |
| Діагональ дисплея | 46 мм |
| Камера | Немає |
| Комплектація | Смарт-годинник, Зарядний кабель з магнітним кріпленням (1 м), Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Модель смарт-годинника | Apple Watch Series 10 Cellular 46mm |
| Можливість заміни браслета / ремінця | Да |
| Операційна система | Watch OS |
| Процесор | Apple S10 |
| Пульсометр | Да |
| Підрахунок кроків | Є |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Ремінець | Нержавіюча сталь |
| Розмір | 46 x 39 x 9.7 мм |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарт пило- та вологозахисту | IP6X |
| Сумісність | iOS |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Тип | Смарт-годинник |
| Тип гарантії | Немає |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип зарядки | Бездротовий |
| Трекер місцезнаходження | Є |
| Флеш пам `ять | 64 ГБ |
| Форма дисплею | Прямокутні |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Функції | Керування камерою смартфона, Фітнес-трекер, Функція пошуку телефону, Прослуховування музики, Відстеження сну, Розумний будильник, Відстеження часу активності, Відстеження швидкості руху, Прорахунок пройденої відстані, Відстеження локації. |
| Час роботи | До 18 годин (у звичайному режимі) • до 36 годин (у режимі низького споживання енергії) |
- Ціна: 29 999 ₴

