
FM-модулятор Proove Power Drive 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB+AUX Silver
- В наличии
999 ₴
FM-модулятор Proove Power Drive 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB+AUX
Програвання музики
Power Drive підтримує Bluetooth, FM та AUX, що дозволяють відтворювати музику зі свого смартфона або відповідного носія на аудіосистемі автомобіля. Виберіть вільну радіочастоту або підключіть зручний накопичувач та насолоджуйтесь піснями.

Заряджання пристроїв
Power Drive може заряджати кілька різних пристроїв. За допомогою більшості протоколів швидкої зарядки. Обладнана роз'ємами: USB вихід: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, Type-C вихід: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A

Управління
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому в модулятор мікрофону та кнопкам керування викликами. А додаткова функція "Вільні руки" дозволить перемикати музику, не відволікаючись від дороги.

Захисні властивості
У зарядний пристрій вбудована система захисту, яка оберігає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезаряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proove |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіоформат | WMA, MP3, WAV, APE, FLAC |
| Вихідний параметр | DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Вхідний параметр | DC 12/24V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Модель пристрою | FM-модулятор Proove Power Drive 30W (PD+QC3.0) Type-C+USB+AUX |
| Мощность | 30 Вт |
| Расстояние | 10м |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Пристрої, які мають Type-C, USB |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Частота FM | 87.5-108MHz |
- Цена: 999 ₴

