
Смартфон Samsung Galaxy S24 S921B 8/256Gb Onyx Black (SM-S921BZKG) Global Version
- В наличии
25 888 ₴
Samsung Galaxy S24 5G

Зміцнений захист з аерокосмічним алюмінієм
Легший за нержавіючу сталь, вдосконалений армований алюміній захистить ваш пристрій під час найсміливіших пригод. А завдяки пило- та водонепроникності IP68 ви не будете турбуватися про те, аби не промокнути до нитки.

Ставайте ближче з кожним дотиком
Справжній генератор пікселів, який ніколи не підведе. Ніколи. Знімки високої роздільної здатності без сумніву витримають випробування часом на довгі роки. Перемикайтесь від 1х до 2х й навіть 3х зуму. Робіть знімки з яскравими деталями на більших відстанях наближення, ніж раніше. Наближайте дію та фіксуйте покращені деталі завдяки AI зуму.

Розумніший акумулятор на цілий день
Смартфон оснащений розумним акумулятором, який забезпечує більше часу для роботи з пристроєм.

Найяскравіший адаптивний мобільний екран
Завдяки збільшеному розміру пристрою та ультратонким рамкам дисплею з роздільною здатністю FHD+ Samsung пропонує більшу площу екрана. Насолоджуйтеся оптимальними кольорами та контрастністю завдяки функції Vision Booster.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 168 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Samsung Exynos 2400 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 4000 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версия ОС | 14 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 940 |
| Діагональ дисплея | 6.2'' |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Gorilla Glass Victus 3 |
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектация | Смартфон, Кабель, Керівництво |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Galaxy S24 5G |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Размер | 70.6 x 147 x 7.6 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 3.3 ГГц |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
- Цена: 25 888 ₴

