
Смартфон Samsung Galaxy A37 SM-A376B 5G 8/256GB Awesome Charcoal (SM-A376BZAGEUC)
- В наявності
19 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A37
Тонка рамка. Глянцеве скляне покриття
Galaxy A37 5G вже тут – витончений та елегантний, із вишуканими деталями на передній і задній панелях. Стильний силует доповнює глянцеве скляне покриття, яке нагадує глазуровану кераміку. Таку красу неможливо не помітити. Унікальний дизайн камери Ambient Island об'єднує камери на задній панелі та створює ефект напівпрозорого скла, що одразу привертає погляди.

Відмінна водонепроникність із захистом класу IP68
Почніть свій день впевнено з Galaxy A37 5G. Завдяки захисту класу IP68 ваш телефон захищений від бруду та бризок, міцна рамка зберігає ваш Galaxy A37 5G чистим, а скло Corning® Gorilla® Glass Victus®+ забезпечує міцність і стійкість до подряпин.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС і безпеки
Забезпечте актуальність і безпеку вашого Galaxy A37 5G завдяки тривалій підтримці програмного забезпечення. Galaxy A37 5G підтримує до 6 оновлень ОС, тож ви можете відкрити для себе нові простіші способи творити, залишатися на зв'язку та працювати ефективніше завдяки злагодженій роботі функцій і сервісів. Крім того, ви отримуєте до 6 років оновлень безпеки, що допоможе надійно захистити ваші дані.

Три лінзи. Одна потужна камера
Тримаючи в руці Galaxy A37 5G, можна робити приголомшливі знімки. Завдяки ширококутній камері 50 МП, ультраширококутній камері 8 МП і макрокамері 5 МП на задній панелі – Galaxy A37 5G дозволяє знімати яскраві та чіткі фото та відео, якими можна ділитися у соцмережах. Фронтальна камера підтримує відео Super HDR, що робить кожен спогад живим і реалістичним.

Ідеальна чіткість. Навіть за слабкого освітлення
Оптимізована Нічна зйомка на Galaxy A37 5G дозволяє знімати в умовах слабкого освітлення. Ширококутна камера з розміром пікселя 1,0 мкм підтримує покращену обробку сигналів зображення (ISP) для створення колоритних відео з чіткішими деталями, навіть у темряві.

Яскраві знімки. Виразні селфі
Робіть приголомшливі фото своїх щоденних пригод на фронтальну камеру Galaxy A37 5G. Підтримка відео Super HDR для селфі дозволяє створювати динамічні знімки з реалістичними деталями, чітким і насиченим фоном, покращеними кольорами та контрастністю.

Нехай ваші портрети засяють
Використовуйте Galaxy A37 5G, щоб швидко та легко покращувати деталі фотографій. Система основної камери автоматично розпізнає фон, передній план і небо на портретних фото, а також автоматично покращує якість зображення шкіри, обличчя, волосся, трави тощо.

Зображення високої роздільної здатності на дисплеї 6,7"
Пориньте в захопливий візуальний світ на Galaxy A37 5G. Дисплей 6,7" FHD+ Super AMOLED має тонші рамки, що забезпечує зручний перегляд. Незалежно від того, чи ви транслюєте відео, граєте в ігри чи переглядаєте вебсторінки, зображення на вашому екрані залишається яскравим і чітким завдяки технології Vision Booster.

Одне заряджання на два дні роботи
Тримайте темп завдяки довговічному акумулятору Galaxy A37 5G ємністю 5 000 мА∙год (стандартний показник). Насолоджуйтеся контентом, соцмережами чи іграми без необхідності заряджати телефон протягом 2 днів поспіль. А коли знадобиться швидко поповнити заряд, скористайтеся Надшвидким заряджанням 2.0 – до 60% заряду лише за 30 хв.

Видалення об'єктів. Миттєве редагування, природні результати
Легко видаляйте зайві об'єкти із зображень і миттєво отримуйте природні результати за допомогою функції Видалення об'єктів на Galaxy A37 5G. Розумна AI-функція дозволяє стирати фоновий шум і заповнювати простір, зберігаючи чисті та відшліфовані зображення. Алгоритм автоматично покращує текстури та зменшує розмиття в області навколо видалених об'єктів, тож ви завжди можете отримати бажані результати.

Редагуйте. Покращуйте на льоту
Насолоджуйтеся швидким і покращеним редагуванням фото з функцією Edit suggestion на Galaxy A37 5G. Ця функція ШІ аналізує медіафайли на вашому пристрої та рекомендує покращення для ваших зображень. Збільште роздільну здатність, видаліть тіні та відблиски, додайте розмиття фону або оновіть GIF-файли за допомогою кількох простих кроків.

Висока продуктивність. Робота без затримок.
Galaxy A37 5G оснащений передовим восьмиядерним процесором, що забезпечує високу продуктивність упродовж дня. Відтворюйте, створюйте та редагуйте контент поступово, надійно та впевнено завдяки покращеній продуктивності ЦП та ГП до 12% і 19% відповідно порівняно з попередньою моделлю. Оновлена пам'ять LPDDR5X дає поштовх вашій багатозадачності, а Система охолодження запобігає нагріванню телефона, тож ви можете зберігати непохитність навіть у розпал динамічних ігор.

Сховище для найнеобхіднішого
Galaxy A37 5G постачається з чотирма варіантами пам'яті: 256 ГБ із 12 ГБ пам'яті, 256 ГБ або 128 ГБ із 8 ГБ пам'яті та 128 ГБ із 6 ГБ пам'яті, тож ви можете вибрати обсяг, який відповідає вашому способу використання телефона. Виберіть 128 ГБ, щоб зберігати улюблені фото та важливі застосунки для щоденного використання. Або ж пам’ять 256 ГБ, якщо вам подобається грати в ігри, часто знімати фото високої роздільної здатності або завантажувати ресурсомісткі застосунки, не уповільнюючи роботу телефона.

One UI 8.5. Ваш Galaxy, ваші правила
Новий інтерфейс One UI 8.5 здатен на більше – від виконання рутинних задач до пропонування корисних рекомендацій та адаптації відповідно до ваших уподобань та особливостей використання. Завдяки глибшій інтеграції ШІ в систему ви отримуєте свободу бути більш продуктивними та креативними. Відчуйте бездоганний інтелект вашого Galaxy, який дозволяє бачити більше, створювати більше та розуміти більше.

Швидкий спільний доступ. Миттєве передавання файлів
Легко обмінюйтеся файлами між пристроями за допомогою функції Швидкий спільний доступ на Galaxy A37 5G. Діліться необхідним на пристрої в мережі Galaxy або за її межами, включно з iOS та ПК. Під час обміну фотографіями ваш телефон використовує розширені рекомендації, щоб розпізнавати людей на фото та автоматично рекомендувати, з ким поділитися.

Змінюйте пристрій, не втрачаючи своїх даних
Легко перейдіть на новий Galaxy зі старого смартфона чи планшета, навіть з iOS. Завдяки застосунку Smart Switch на Galaxy A37 5G ви можете перенести свої фото, відео, контакти та застосунки за кілька простих кроків, щоб нічого не втратити.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 1480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 16 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Xclipse 530 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy A37 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 162.9 x 78.2 x 7.4 мм |
| Рік випуску | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.75 ГГц |
| Щільність пікселів | 384 ppi |
- Ціна: 19 999 ₴

