МЗП Xiaomi 33W Nano
Випробуйте нове покоління швидкого заряджання з адаптером Xiaomi Nano Power! Завдяки сучасній технології GaN, цей зарядний блок є неймовірно компактним і легким, забезпечуючи при цьому максимальну потужність 33 Вт. Широка сумісність та передові функції безпеки роблять його ідеальним помічником вдома та в дорозі.
Технологія GaN: менший розмір, більш висока ефективність
Технологія швидкого заряджання на основі GaN здійснює революцію в області зарядних пристроїв. Вона підвищує ефективність перетворення енергії, значно зменшуючи розмір і вагу адаптера, забезпечуючи вищу швидкість заряджання у пристрої меншого розміру.
Універсальна сумісність із одним адаптером
Вбудований інтелектуальний чіп автоматично розпізнає підключений пристрій та підтримує популярні протоколи швидкого заряджання QC, PD та PPS. Він заряджає не лише смартфони та планшети Xiaomi зі швидкістю до 33 Вт, але сумісний із пристроями інших брендів, таких як Apple та Samsung. Він може зарядити Redmi Note 14 до 55% та iPhone 16 до 57% за півгодини.
Компактний та стильний дизайн
Адаптер живлення має гладке, приємне на дотик покриття. Компактний і легкий, об'ємом всього 37 см³, він на 50% менший за стандартні зарядні пристрої потужністю 33 Вт, що дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.
Інтелектуальний захист для повної безпеки
Вогнестійкий та термостійкий корпус забезпечує безпечне використання навіть під час заряджання вночі. Інтелектуальний контроль температури знижує температуру заряджання, а ряд вбудованих функцій безпеки, таких як захист від перенапруги, навантаження струмом і короткого замикання, забезпечують комплексний захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Потужність | 33 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний роз'єм | 1 x USB-C |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Робочая температура: від -10 °C до +40 °C |
| Комплектація | Зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості швидкої зарядки | Power Delivery Quick Charge |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Мережеве |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 649 ₴


