Штатив Yunteng VCT-5208
Yunteng VCT 5208 – це професійний штатив для телефону, який забезпечений усім необхідним для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані всього 41 см. Максимальна висота 125 см. При цьому висота штатива регульована і Ви можете виставити на будь-якій висоті починаючи від 41 см до 125 см. Завдяки своїм широким ніжкам штатив дуже стійкий.

У комплекті з цим штативом йде надійне та якісне кріплення для телефону. Особливістю даного кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у даному кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин телефон не випаде з даного кріплення. На додаток, завдяки своїй регульованій шийці, Ви можете, при зйомці, виставити не тільки у горизонтальному положенні телефон, а й у вертикальному, що не кожен штатив для телефону може зробити.

Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth пультом. Завдяки Bluetooth пульту Ви можете керувати камерою телефону на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити фотографію. Також штатив оснащений стандартним гвинтом ¼ дюйма, на який з легкістю можна кріпити, з відповідною гайкою: камери, камери, екшен-камери, різного роду кріплення або перехідники.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yunteng |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагрузка | 3 кг |
| Размер | 410 мм / 1250 мм (кількість секцій 3) |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Штатив |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип крепежа | Різьба 1/4 |
| Управление | Пульт |
- Цена: 649 ₴


