
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL120RGB light Black (UV-2346 VL120RGB)
- В наличии
1 699 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim VL120RGB Light

Змінюйте світло в міру необхідності
Ергономічна конструкція має 2 ручки збоку. За допомогою однієї можна плавно змінювати колір світла від теплого жовтого до холодного білого в діапазоні від 2500K до 9000K. За допомогою іншої можна регулювати яскравість світла. Крім того, ви можете вибрати один із 360 кольорів. В комплект входить силіконовий розсіювач для пом'якшення світла, щоб лампа не засліплювала. У лампу вбудовано 20 спеціальних світлових ефектів, які допоможуть створити потрібний настрій для фото або відео.
Висока потужність
120 світлодіодів створюють світловий потік 1250 люксів. Розсіювач, що входить до комплекту, ефективно розсіює світло. Поступово освітлення об'єкта гарантує відсутність тіней по краях. Завдяки CRI ≥95 світло більш природне та приємне для очей.

Тривалий час роботи
Він довго не розряджається. Акумулятор ємністю 3100 мАч забезпечує 1.5 години роботи при повній яскравості або 15 годин при мінімальній яскравості. На дисплеї є індикатор заряду акумулятора. Він дозволяє вчасно підключити його за допомогою кабелю USB Type-C до зарядного пристрою або Powerbank.
Мобільність
За розміром нагадує банківську картку. Його компактні розміри 10.6 см x 6.6 x 1.6 см помістяться навіть у кишені. Візьміть VL120 RGB із собою, коли плануєте вирушити на природу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3100мАг |
| Вес | 120 г |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Кольорова температура | 2500 - 9000K |
| Комплектация | Відеосвітло Ulanzi Vijim VL120RGB Силіконовий розсіювач світла Кріплення «холодний черевик» Кабель USB Type-C для підзарядки Посібник користувача Гарантійний талон |
| Особенности | Індикатор рівня заряду Регулювання колірної температури Регульована яскравість Дисплей |
| Мощность | 5 Вт |
| Размер | 106 x 66 x 15 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Угол свечения | 120° |
| Время работы | від 1.5 години до 15 годин (залежно від яскравості) |
| Яскравість світла | CRI 95+ |
- Цена: 1 699 ₴

