Bluetooth Навушники Hoco W56 Earl Black
Неперевершена дальність та стабільність сигналу
Ефективна дальність передачі сигналу до 10 метрів і частота 2.4 GHz гарантують бездоганне з'єднання без переривань, дозволяючи насолоджуватися улюбленою музикою або безперешкодними дзвінками.

Відмінні аудіо характеристики
40-міліметрові динаміки з імпедансом 32 Ом та частотним діапазоном 20-20000Hz створюють глибоке та насичене звучання. Чутливість 98 dB забезпечує яскравість та чистоту кожної ноти.

Тривалий час роботи та швидка зарядка
Навушники оснащені акумулятором на 250mAh, що забезпечує до 46 годин відтворення музики або розмови на 80% гучності та до 28 годин у режимі очікування. Повна зарядка досягається лише за 2 години за допомогою сучасного USB Type-C. Комфорт та зручність використання. Легкі навушники з м’якими амбушюрами, чашками, що обертаються, і регульованим оголовком забезпечують комфорт навіть при тривалому носінні. Керування відтворенням музики, перемикання пісень та регулювання гучності відбувається одним дотиком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Чутливість | 98 дБ |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Ємність аккумулятора | 250 mAh |
| Вага | 198 г |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Довжина проводу | 1,2 м |
| Матеріал амбушюр | Штучна шкіра |
| Модель навушників | Hoco W56 Earl |
| Наявність мікрофона | Вбудований |
| Розмір | 195*185*84 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Бездротові навушники |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип навушників | Накладні |
| Тип роз'єму | Jack 3,5 мм |
| Час зарядки | 2 роки |
| Час роботи | до 28 годин у режимі відтворення |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 469 ₴


