Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H85
HOPESTAR H85 – стильна та потужна новинка від відомого бренду Bluetooth-колонок із насиченим звучанням. Корпус колонки виготовлений із міцного пластику із Soft-Touch покриттям, лицьова частина та динаміки захищені синтетичною тканиною. Кнопки керування прогумовані, що забезпечує зручність використання.

На задній панелі колонки знаходяться приховані герметичною заглушкою роз'єми USB, microUSB, TF та AUX . Акустична система захищена від пилу та вологи за стандартом IPX6 , що дозволяє використовувати колонку в будь-яких погодних умовах: під дощем, на пляжі, під час прогулянок на природі або на дачі.

Гумова основа забезпечує стійкість колонки на будь-якій поверхні. Функція TWS дозволяє об'єднати два пристрої у стереопару.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hopestar |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 8800 mAh |
| Интерфейсы | USB, microUSB, TF, AUX, 3.5 мм |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Элементы управления | Механічні кнопки |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна колонка HOPESTAR H85 USB-кабель AUX кабель Інструкція Заводська упаковка |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Модель пристрою | H85 |
| Особенности | TWS Функція: дозволить об'єднати дві колонки в одну стереосистему 1+1 |
| Мощность | 70 Вт |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время зарядки | 3 год |
| Время работы | близько 4-6 годин |
| Частотный диапазон | 80 - 20000Гц |
- Цена: 2 499 ₴


