Портативна Bluetooth колонка Hoco HC25 Black
Портативна колонка Hoco HC25 – це мультифункціональний пристрій, створений для справжніх меломанів, яких завжди супроводжує музика.

Вона відрізняється компактними розмірами і вражає потужним, насиченим звуком. Особливості та переваги портативної колонки Hoco HC25: • Стильний, вишуканий дизайн – обтічна форма та динамічне RGB підсвічування торців. Компактні розміри, невелика вага та ремінець – зручно брати із собою куди завгодно.

Корпус із міцного пластику та текстуроване оздоблення з полімерного текстилю. Захист від води за стандартом IPX4 може сміливо використовуватися на пляжі або біля басейну. Два динаміки, які відтворюють чистий, насичений звук. Дві низькочастотні мембрани для відтворення глибоких басів.

Максимальна потужність звуку. Великі, зручно розташовані кнопки керування. Вбудований акумулятор ємністю 4000mAh (клас A, стандарт 18650) – 3 години безперервної роботи при 80% гучності. Сучасний роз'єм Type-C для заряджання – від 0 до 100% за 6 годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Интерфейсы | USB |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Ємність аккумулятора | 4000 mAh |
| Відтворення з | Bluetooth, ТF-карта |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Комплектация | Бездротова акустика, Кабель USB – MicroUSB, Кабель AUX 3.5 мм – AUX 3.5 мм |
| Кількість одночасних підключень | 1 |
| Модель пристрою | HC25 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Мощность | 5 Вт |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Время зарядки | 6 год |
| Время работы | 3 г |
| Частотный диапазон | 120 - 20000 Гц |
- Цена: 1 199 ₴


