Портативна Bluetooth колонка Hoco HC2
Колонка HOCO HC2 – це стильний та потужний пристрій для прослуховування музики в будь-якому місці. Вона працює по Bluetooth, що дозволяє підключати її до смартфону, планшета або іншого пристрою без дроту. Колонка має вбудований акумулятор, що дозволяє використовувати її далеко від джерела живлення. Також він має вбудований мікрофон для відповіді на дзвінки. Завдяки своєму компактному розміру та стильному дизайну, ця колонка є чудовим вибором для активного відпочинку та подорожей

Заряджається за допомогою кабелю USB протягом трьох годин. Час безперервної роботи складає 6 годин. Вгорі на корпусі знаходяться кнопки керування музикою. До Bluetooth колонки можна підключати навушники за допомогою кабелю AUX. Музичний стовпчик має вбудований мікрофон. Оснащена LED підсвічуванням. Для зручності транспортування є міцний ремінець.

Вбудований акумулятор дозволить вам брати портативну колонку із собою на природу, на дачу, і просто якщо ви любите слухати музику поза домашніми стінами. Роз'єм AUX дозволив вам користуватися портативною колонкою телефоном, тим самим використовувати її як підсилювач звуку. Колонка легка та міцна. Спеціальне покриття стійке до потертостей та подряпин.При своїх компактних розмірах Hoco HC2 відтворює по-справжньому приголомшливий звук. З його допомогою ви зможете насолоджуватися чистими верхами та глибоким басом, перебуваючи у будь-якій кімнаті Вашої оселі.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Материал корпуса | Пластик |
| Чувствительность | 92 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 2400 mAh |
| Интерфейсы | Bluetooth V5.0, FM, AUX, microSD |
| Вес | 598 г |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Колонка; USB кабель для заряджання; AUX кабель. |
| Модель пристрою | HC2 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Мощность | 2 х 5W |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Время зарядки | 3 год |
| Время работы | 6 г |
| Частотный диапазон | 100 - 20000 Гц |
- Цена: 539 ₴


