
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT D11H Black (1AA57311601)
- В наличии
1 399 ₴
0 (800) 21-82-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT D11H Black (1AA57311601)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NIIMBOT |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 199 г |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Комплектация | Термопринтер, рулон етикеток, USB-кабель для заряджання, інструкція |
| Особенности | Портативний дизайн, друк без чорнил за технологією термодруку, зручне керування через мобільний додаток, підтримка різних шаблонів та шрифтів, швидке створення етикеток, енергоефективність. |
| Підключення | Bluetooth |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 12–15 мм |
| Ресурс друкарської голівки | 50 км |
| Размер | 132 × 79 × 29 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Android, iOS |
| Тип | Термопринтер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Скорость печати | До 30 мм/с |
| Ширина друку голівки | 12 мм |
| Щільність друку DPI | 203 DPI |
- Цена: 1 399 ₴




