Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні вентилятор Hoco HX64 3600 mAh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Вес | 208 г |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Источник питания | вбудований акумулятор / заряджання від USB 5V |
| Кількість швидкісних режимів | 5 |
| Мощность | 1,5 Вт |
| Назначение | Для дому, для офісу |
| Разъемы | USB Type-C |
| Размер | 59 x 61,5 x 160,5 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Цена: 489 ₴




