
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm (UV-2879 LS21C)
- В наличии
969 ₴
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm (UV-2879 LS21C)
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Flexible Arm (UV-2879 LS21C) – ідеальне доповнення для будь-якого фото чи відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати камеру за будь-яких умов.
Двосегментний тримач із затискачем забезпечує стабільну та зручну зйомку. Завдяки можливості кріплення на штангах та штативах діаметром від 18 до 28 мм дозволяє легко створювати розширені набори для зйомки відео, стриму тощо.
Виготовлений з алюмінію, тримач не тільки міцний та стійкий до механічних пошкоджень, але й дуже легкий. Це полегшує його транспортування та зберігання.
Сферична головка з різьбленням 1/4 дозволяє підключити невелику камеру, тримач телефону, світлодіодну панель або мікрофон. Тепер навіть у домашніх умовах можна створювати відео та фото професійного рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 г |
| Гарантийный срок | 1 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 2 кг |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Зі штативами та штангами від 18 до 28 мм |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип крепежа | С-подібний затискач / Різьба 1/4" |
- Цена: 969 ₴

