Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Тип | Трипод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 55 mAh |
| Автономність | до 20 годин |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Длина | 30 см |
| Материал корпуса | ABS пластик, Нержавіюча сталь |
| Можливість підключення | Bluetooth |
| Особенности | телескопічна конструкція, вбудований штатив, знімний Bluetooth-пульт, обертання тримача на 360°, регулювання кута нахилу |
| Размер | 300 × 50 × 45 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип крепежа | Зажим |
| Ширина | 5 см |
- Цена: 469 ₴


