Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Amazfit |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 246 mAh |
| Вес | 26 г (без ремінця) |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Водонепроницаемость | 5 АТМ |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Датчик серцевого ритму | Є |
| Датчик серцевої активності ЕКГ | Є |
| Датчики | пульсометр BioTracker 2, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, SpO2, компас, барометр |
| Дисплей | 348 × 442 |
| Діагональ дисплея | 1.65" |
| Комплектация | Смарт-годинник • зарядний кабель • документація |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Модель пристрою | GTS 2 New Version |
| Можливість заміни браслета / ремінця | Є |
| Особенности | моніторинг сну, SpO2, стрес, Bluetooth-дзвінки, музичний плеєр, голосовий помічник, GPS |
| Підрахунок кроків | Є |
| Ремінець | Силікон |
| Размер | 42.8 × 35.6 × 9.7 мм |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Сповіщення | дзвінки, SMS, програми, соцмережі |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Android 7.0 та вище, iOS 12 і вище |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технологія захисного скла | 3D загартоване скло з олеофобним покриттям |
| Тип | Смарт-годинник |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип зарядки | Магніт |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Управление | сенсорне + кнопка управління |
| Флеш пам `ять | 3 Гб |
| Форма дисплею | Прямокутна |
| Функции | моніторинг активності, сну, кисню в крові, керування музикою, Bluetooth-дзвінки, GPS-трекінг, будильник, погода |
| Время работы | 7 Днів |
- Цена: 3 299 ₴


