
Беспроводное зарядное устройство Essager OJD-102 3-in-1 Black (EWXCX3-HY0G-Z)
- В наличии
899 ₴
0 (800) 21-82-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Мощность | 15 Вт |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист | Захист від перегріву Захист від короткого замикання Захист від перенапруги Захист від перевантаження струмом |
| Комплектация | Зарядний пристрій Кабель USB Type-C Інструкція |
| Материал корпуса | ABS пластик, Метал |
| Особенности | Магнітне кріплення (MagSafe-сумісне) Заряджання 3 пристроїв одночасно Складна конструкція Компактний та портативний дизайн Стабільна фіксація пристрою Підходить для iPhone, Apple Watch, AirPods |
| Рабочая температура | від 0°C до +40°C |
| Разъемы | USB Type-C |
| Размер | 117 × 92 × 84 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядні пристрої |
| Тип гарантії | Нет |
- Цена: 899 ₴




