Смартфон OnePlus 15R
OnePlus 15R
Флагманський смартфон, який поєднує передову продуктивність, революційний дисплей, рекордну батарею та професійні камери. Надійний захист, сучасний дизайн і розумна інтеграція штучного інтелекту роблять його одним із найпривабливіших пропонувань на ринку преміальних смартфонів.

Перший у світі Snapdragon® 8 Gen 5
OnePlus 15R, дракон, розправляє крила. У поєднанні з LPDDR5X Ultra та UFS 4.1, Snapdragon® 8 Gen 5 Power, який перевершує стандарти: миттєві свайпи, яскраві додатки, плавні ігри з 120 FPS.

Завжди увімкнено на 120FPS
Запусти гру — і отримаєш стабільні, завжди увімкнені 120 FPS у іграх на кшталт MLBB. Кожна битва, кожна рішуча дія і кожен переможний рух здаються шовковистою плавністю, плавністю і гострою, як бритва. Ваш чит-код тепер — це кінчик вашого пальця.

Ваша ігрова перевага — це максимум
Дуже високі частоти кадрів? Легендарна плавність? Гей, це наш найсучасніший HyperRendering Engine.
Швидко. Гладко
Витончено плавний 165Hz 1.5K дисплей проводить більше кадрів по зображенню завдяки швидшим і гострим силуетам. Разом із миттєвим чіпом сенсорної відповіді 3200 Гц ця ідеальна апаратна пара перетворює кожен дотик на щось варте уваги. Прямо з долоні.

Наш найбільший акумулятор за всю історію: 7400 мАг
Наша найбільша батарея Silicon NanoStack на 7400 мАг забезпечує бездротовий термін служби. А з Bypass Charging ви можете грати, поки не виграєте. Залишайтеся активними, не зупиняючись.

Дуже висока точність
Передові технології дронів забезпечують найвищу роботу з найвищим DPS ±4000 у галузі для високої точності. Професійний гіроскоп настільки точний, що залишить суперника без слів. Прицілюйтеся з лазерною точністю, навіть з 8x-прицілом, щоб постріли, які мають значення.

Схвалено пригодами
З найповнішими IP-рейтингами в галузі OnePlus 15R навіть не моргає під час пилових бур, а потужні струмені води не впливають на нього.
Ультразвуковий сканер відбитків пальців для надшвидкого розблокування
Бути заблокованим зовні не станеться. Сучасні ультразвукові сканери відбитків пальців фіксують унікальні 3D-контури вашого відбитка за допомогою звукових хвиль. Піт чи дощ? Повна темрява? Ніколи раніше тобі не давали легший доступ.

Покриття всього будинку
Підключіться за допомогою швидкого Wi-Fi, який охоплює кожен куточок вашого дому — від підвалу до горища і від стіни до стіни.
Wi-Fi чип роутера
Турбутуйте своє з'єднання за допомогою спеціально створеного Wi-Fi чипа роутера, який легко розігрує ваш телефон до максимальної швидкості.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 219 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 7400 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 16 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 840 |
| Діагональ дисплея | 6.83" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP66/IP68 |
| Комплектация | Смартфон Кабель USB Type-A - Type-C Інструмент для вилучення SIM-карти Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | OnePlus 15R |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 80 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2800х1272 |
| Размер | 163.4 x 77 x 8.1 мм |
| Год выпуска | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou, BDS, iBeacon |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 165 Гц |
| Частота процессора | 3,8 ГГц |
| Щільність пікселів | 450 ppi |
- Цена: 25 444 ₴


