
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC1 Camouflage Green
- В наличии
379 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC1
Мобільна і компактна односмугова акустична система з бездротовим підключенням, вбудованим мікрофоном для реалізації функції гучного зв'язку, FM-приймачем, картридером для карт пам'яті формату microSD/SDHC та USB-портом для відтворення аудіофайлів з USB-накопичувачів. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021, призначений для широкого кола економних користувачів. Колонка виконана в елегантному та міцному циліндричному пластиковому корпусі, який забезпечений шнурком для перенесення. Завдяки невеликим габаритам займає зовсім небагато місця при транспортуванні, легко поміститься в невелику сумку або рюкзак. Завдяки захисту від води класу IPX5 акустична система Hoco HC1 може використовуватися як у приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

За її звучання відповідає динамічний випромінювач потужністю 5 Вт та пасивний низькочастотний резонатор, що посилює амплітуду басових коливань. За заявою виробника, колонка здатна адекватно відтворювати музичні композиції більшості популярних жанрів. Вона може підійти для відтворення звукових доріжок відеофайлів, які відтворюються на смартфоні, планшеті або ноутбуку. Передбачено кабельне підключення аналогових пристроїв-джерел через вхід AUX IN. Картридер та порт USB дає можливість слухати заздалегідь підготовлені плейлисти без bluetooth-підключення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Материал корпуса | Пластик |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 1500 mAh |
| Відтворення з | AUX, USB, MicroUSB |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Колонка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Модель акустики | HC1 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Особенности | IPX5, петля / карабін для перенесення |
| Мощность | 5 Вт |
| Розміри | 142 х 85 х 85 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время работы | 5 г |
- Цена: 379 ₴

