Навушники TWS JBL Tune Buds 2
Фірмовий звук JBL Pure Bass Sound та технологія об'ємного звуку JBL Spatial Sound
Внутрішньоканальні TWS-навушники JBL Tune Buds 2 оснащені динамічними 10 мм драйверами, які подарують вам приголомшливий звук JBL Pure Bass Sound. А фірмова технологія об'ємного звуку JBL Spatial Sound дозволить відчути себе у кінотеатрі, на концерті чи студії з вашим улюбленим виконавцем. Завдяки цій запатентованій технології здається, що звук просто оточує вас, причому незалежно від того, який контент ви слухаєте і з якого пристрою.

Адаптивне шумозаглушення з функцією Smart Ambient
У навушниках JBL Tune Buds 2 використовується адаптивне шумозаглушення, за допомогою якого ви можете «відключитися» від зовнішнього світу повністю або налаштувати ту кількість навколишніх звуків, яку ви чутимете через навушники. Функція Ambient Aware дозволяє налаштувати потрібний вам рівень проникнення навколишніх звуків у вуха, а функція TalkThru робить музику тихішим, а голос живого співрозмовника голоснішим, тому ви зможете розмовляти з оточуючими, навіть не виймаючи навушників.

6 мікрофонів для відмінної якості телефонних розмов
У кожному навушнику встановлені два зовнішні мікрофони, які захоплюють ваш голос і передають його максимально чітко, і один внутрішній мікрофон, що забезпечує усунення шумів. Спеціальні алгоритми обробляють звук таким чином, щоб максимально позбутися зовнішніх шумів та луни та передати всі нюанси вашого голосу без перешкод та спотворень, навіть якщо ви знаходитесь на вулиці у вітряний день. За допомогою програми JBL Headphones можна налаштувати, як ваші співрозмовники і ви самі звучатимете в навушниках.

Програма індивідуального налаштування звуку Personi-Fi 3.0
Почуйте та відчуйте будь-яку ноту вашої улюбленої музики. Спеціальна інтерактивна програма Personi-Fi 3.0 дозволяє налаштувати звук відповідно до ваших індивідуальних особливостей слуху та ваших уподобань. Після того як ви пройдете швидкий і простий звуковий тест, програма створить такий акустичний профіль навушників, які найкраще підходять саме вам.

До 48 годин відтворення та швидка зарядка
При вимкненому шумоподавленні навушники можуть пропрацювати 12 годин без підзарядки, а в чохлі зберігається заряд ще на три повні цикли (36 годин). З включеним шумозаглушенням - 10 і 30 годин відповідно. А завдяки функції швидкої зарядки лише 10 хвилин підзарядки забезпечать вам три години роботи навушників.

Захист від води та пилу
Обидва навушники JBL Tune Buds 2 захищені від води та пилу за стандартом IP54, тому ви можете використовувати їх у дощову або вітряну погоду
.
Одночасне підключення до двох пристроїв Bluetooth (Multipoint)
Ви можете підключити навушники JBL Tune Buds 2 до двох пристроїв Bluetooth одночасно і швидко перемикатися між ними. Наприклад, коли ви дивитесь відео на планшеті, а на телефон надійшов вхідний дзвінок.

Швидке підключення Bluetooth
Навушники JBL Tune Buds 2 підтримують технологію Google Fast Pair, тому вони миттєво підключаються до Android пристроїв лише одним натисканням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Чувствительность | 100 дБ |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 65 mAh |
| Вес | 40.8г |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Зарядний кейс | 600 mAh |
| Модель навушників | Tune Buds 2 |
| Наявність мікрофона | Вбудований |
| Особенности | Android-сумісність Apple-сумісність З активним шумозаглушенням З вологозахистом |
| Размер | 62.6 x 29.8 x 48 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Бездротові |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Время зарядки | 2 год |
| Время работы | До 12 г |
| Частотный диапазон | 20 - 20000 Гц |
- Цена: 3 199 ₴


