
Смартфон Infinix GT 50 Pro (X6891) 12/256GB Silver Glacier
- В наличии
22 888 ₴
Смартфон Infinix GT 50 Pro (X6891)
Технологічна перевага та новий стандарт плавності
Відчуйте позамежну чіткість із 6,78-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що підтримує роздільну здатність 1.5K. Адаптивна частота оновлення до 144 Гц гарантує миттєвий відгук в іграх та бездоганну прокрутку інтерфейсу, а сертифікація TÜV Low Blue Light піклується про зір під час тривалого використання. Міцне скло Corning® Gorilla® Glass 7i та захист за стандартом IP64 роблять пристрій готовим до активного ритму життя, зберігаючи його преміальний вигляд.
Безкомпромісна потужність та інтелектуальна енергія
Серцем смартфона став передовий чипсет MediaTek Dimensity 8400 Ultimate, який у парі з розширеною оперативною пам'яттю до 24 ГБ (12+12 ГБ) легко справляється з найважчими завданнями та топовим геймінгом. Щоб ви завжди залишалися у строю, пристрій оснащено потужним акумулятором на 6500 мАг із підтримкою швидкої 45-ватної зарядки та зручної бездротової зарядки. Унікальна функція реверсивної зарядки дозволяє вашому смартфону ділитися енергією з іншими гаджетами в екстрених ситуаціях.
Професійний погляд на мобільну зйомку
Створюйте контент кінематографічної якості з основною камерою на 50 Мп, що оснащена оптичною стабілізацією (OIS) та світлосильною оптикою f/1.59 для ідеальних кадрів навіть уночі. Знімайте деталізовані відео у 4K при 60 FPS або використовуйте розумні алгоритми AIGC для художньої обробки ваших портретів. Доповнюють мультимедійні можливості подвійні стереодинаміки з підтримкою Hi-Res Audio та Dolby Atmos, створюючи об'ємне звучання, яке переносить вас у центр подій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 6500 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версия ОС | 16 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G720 |
| Діагональ дисплея | 6,78" |
| Диафрагма | f/1,59 + f/2,2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 7i |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектация | Інструкція користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон Зарядний пристрій Кабель USB Чохол Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | GT 50 Pro |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2644х1208 |
| Размер | 162.44 х 77.23 х 8.15 мм |
| Год выпуска | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 144 Гц |
| Частота процессора | 3.25 ГГц |
| Щільність пікселів | 440 ppi |
- Цена: 22 888 ₴

