Портативна колонка JBL GO 5
Великі емоції у кишеньковому форматі. JBL Go 5 справді потужне звучання. Легендарний звук JBL яскраво розкривається через кришталево чисті деталі та глибокий насичений бас, який здається неймовірно потужним для корпусу такого розміру на долоні.

Але Go 5 – це більше, ніж культове звучання. Нове контурне підсвічування створює м'яке атмосферне сяйво, а також пропонує змінні теми та візуальні індикатори включення, сполучення та рівня заряду акумулятора. З часом автономної роботи до 10 години JBL Go 5 буде легко супроводжувати вас музикою з ранку до вечора. Беріть цю колонку із захистом IP68 від води, пилу та падінь куди завгодно і більше не турбуйтеся через раптовий дощ або випадкове вислизання з рук.

А якщо вечірка потребує ще гучнішого звучання — ця колонка впорається. З'єднайте два Go 5 через AirTouch для справжнього стереозвуку або використовуйте Auracast™, щоб підключити кілька колонок JBL з підтримкою Auracast™ та зробити музику ще масштабнішою. А з програмою JBL Portable ви можете по-справжньому налаштувати звучання під себе.

JBL Go 5 забезпечує ще голосніше легендарне звучання JBL і ще глибший бас, ніж раніше. Це дійсно масштабний звук від колонки, що легко вміщається на долоні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Интерфейсы | USB-C |
| Вес | 230 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Элементы управления | Механические кнопки |
| Питание | Аккумулятор |
| Модель пристрою | JBL GO 5 |
| Особенности | Влагозащита Индикатор заряда Петля/карабин для переноски Подсветка корпуса |
| Мощность | 4.8 Вт |
| Розміри | 101 x 77.4 x 43 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Нет |
| Формат акустики | 1.0 |
| Время зарядки | 3 год |
| Время работы | до 10 ч |
- Цена: 1 999 ₴


