
Смартфон XIAOMI Poco C71 4/128Gb (gold) Global Version + Adapter
- В наличии
4 199 ₴
Смартфон XIAOMI Poco C71
Новий восьмиядерний процесор — жодних затримок у роботі
Завдяки процесору Unisoc T7250 продуктивність стала вищою на 83% порівняно з попереднім поколінням, згідно з показниками в AnTuTu. Він легко впорається з повсякденними завданнями — від спілкування до перегляду коротких відео — для плавної роботи та приємних вражень.

Плавна і стабільна робота
Дана версія Poco C71 має 4 ГБ ОЗП, що достатньо для плавного запуску додатків і швидкого завантаження ігор. Плавна і стабільна робота системи забезпечується завдяки оптимізації та регулярним оновленням, щоб ви могли оцінити комфортну роботу з пристроєм.

Занурення в розваги
Poco C71 має неймовірно великий екран 6,88", який допоможе вам повністю зануритися в контент як при перегляді відео, так і при читанні електронних книг. Завдяки надвисокій частоті оновлення 120 Гц вашим очам відкриється неймовірно плавна картинка на екрані.

Приголомшливі зображення
Завдяки потужній основній камері 32 Мп з ШІ цей пристрій дозволить зафіксувати те, що відбувається, у всіх деталях і відмінно впорається зі зйомкою проти сонця і з контровим світлом. Завдяки настроюваній рамці з водяним знаком ви зможете легко зберігати найособливіші моменти.

Приголомшливі нічні фотографії
Завдяки великому датчику зображення камера на 18% ефективніше використовує доступне світло, щоб навіть при слабкому освітленні фотографії залишалися деталізованими.

Фронтальна камера 8 Мп
Ця камера підтримує функцію м'якого розмиття для селфі для більш натуральних фотографій.

Тривалий час роботи від акумулятора
Poco C71 має акумулятор збільшеного ресурсу ємністю 5200 мА·год. Завдяки такій ємності Poco C71 легко впорається з будь-якими завданнями повсякденної експлуатації навіть при тривалій безперервній роботі з пристроєм — від ігор до перегляду відео. Довговічний акумулятор, який збереже ресурс навіть після 1000 циклів зарядки для ще більш надійної роботи пристрою.

Блискавична зарядка
Швидка зарядка 15 Вт через порт USB Type-C допоможе не турбуватися про стан акумулятора і забезпечить стабільну швидкість зарядки.

Два методи ідентифікації для безпечної роботи
Два способи розблокування: бічний сканер відбитка пальця і ШІ-розпізнавання обличчя для користувачів з різними уподобаннями. Цей телефон максимально захищений, і ваша конфіденційна інформація буде в безпеці.

Роз'єм для навушників 3,5 мм
Підтримує дротові навушники plug-and-play і сумісний з навушниками багатьох виробників. Адаптер не потрібен — насолоджуйтесь стабільним підключенням.

Модний і елегантний дизайн
Poco C71 виконаний у свіжому і яскравому мінімалістичному стилі, який разом з тим виділяє його серед конкурентів. Класичний дизайн камери покращений стильним і яскравим декоративним кільцем навколо кожного об'єктива, завдяки чому пристрій виглядає ще привабливіше.

Неймовірно тонкий і легкий, з комфортним хватом
Корпус телефону має товщину всього 8,26 мм, а загальна вага пристрою становить 193 г — його неймовірно зручно тримати в руці для комфортної роботи.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T615 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 6.88" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 32 Мп + 0.8 Мп |
| Комплектация | Смартфон зарядний пристрій кабель USB-C - USB-A інструмент для виймання SIM-картки захисний чохол документація |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Poco C71 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | Аудио 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1640х720 |
| Размер | 171.79 х 77.8 х 8.26 мм |
| Год выпуска | 2026 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, Beidou, BDS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 260ppi |
- Цена: 4 199 ₴

