
Мобільний телефон.SIGMA Comfort 50 HIT2020 (black)
- В наявності
729 ₴
Sigma Comfort 50 HIT2020
Comfort 50 HIT2020 - це вдале поєднання простоти у використанні і надійності в екстрених ситуаціях! Дана модель спеціально розроблена і орієнтована для літніх людей, а також людей з ослабленими зором і слухом.
Телефон має всі необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох Mini-SIM + Micro-SIM карт стандарту GSM дозволяє бути на зв'язку одночасно з двома мобільним операторами. Comfort 50 HIT2020 оснащений кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1.77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів, на складальних клавішах передбачено три варіанти алфавітів - українська, англійська, російська. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору зручного мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт об'ємом пам'яті до 32 ГБ.
Ще однією важливою особливістю Comfort 50 HIT2020 є наявність кнопки SOS на задній панелі корпусу, що дозволяє здійснювати виклики або відправляти SMS-повідомлення п'яти запрограмованим абонентам в екстрених випадках.
Автономно працювати телефону протягом декількох діб дозволяє акумуляторна батарея ємністю 1450 мА * год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Товщина | 11.9 мм |
| Ширина | 56.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 1450 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 120.2 мм |
| Додатково | <p>Кнопка SOS<br/>Фонарик<br/>Диткофон</p> |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Телефон, Гарнітура Зарядний пристрій, Документація, Гарантійний талон, Акумуляторна батарея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 160x128 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro-SIM, Mini-SIM |
| Щільність пікселів | 115 ppi |
- Ціна: 729 ₴

