SIGMA X-style 18 Track
Модель має всі необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох mini-SIM карт стандарту GSM дозволяє бути на зв'язку одночасно з двома мобільним операторами. Телефон X-style 18 TRACK оснащений кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1,77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів, на складальних клавішах передбачено три варіанти алфавітів - українська, англійська, російська. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору комфортної мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт об'ємом пам'яті до 32 ГБ.
Організатор складається з будильника, калькулятора, календаря, аудіо-і відеоплеєрів, FM-радіо, яке працює без підключення навушників завдяки вбудованій антені. Однак прослуховування радіо та аудіо файлів з навушників цілком можливо за рахунок наявності стандартного роз'єму 3,5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Установка пароля на додатки, журнал викликів і папку SMS. Такий набір функцій робить X-STYLE 18 TRACK відмінним помічником в повсякденному житті.
У телефонній книзі можна записати до 500 контактів, створювати групи, імпортувати і експортувати контакти на карту пам'яті. В налаштуваннях телефонної книги також функції пошуку контакту за фрагментом, швидкого набору, додавання небажаних контактів в «чорний список».
Працездатність новенького 18 TRACK забезпечує витривала акумуляторна батарея в 1000 мА * ч. Спілкуйтеся в режимі розмови до 11:00 поспіль, в режимі очікування до 7 діб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 64 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 109 мм |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Камера | Немає |
| Комплектація | Мобільний телефон, Акумулятор Зарядний пристрій із литим (нерознімним) кабелем, Інструкція Гарантійний талон |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 160x128 |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
| Частота процесора | До 500 МГц |
| Щільність пікселів | 115 ppi |
- Ціна: 595 ₴


