
Мобільний телефон.SIGMA X-style 351 Lider (black)
- В наявності
1 035 ₴
Sigma X-style 351 Lider
X-Style 351 Lider — кнопковий лідер за функціональністю та розміром екрана!
Ви шукаєте якісний кнопковий телефон із приємним дизайном, великим екраном і широким функціоналом із ноткою ностальгії? Тоді X-Style 351 Lider — те, що вам потрібно!
X-Style 351 Lider обладнаний кольоровим дисплеєм діагоналлю 3.5" з роздільною здатністю 320х480 пікселів на дюйм. Такий великий і якісний екран робить користування телефоном легким і комфортним. Відповідно до стандартів компанії на клавіатуру нанесені символи для набирання українською, англійською та російською мовами.
Підтримка двох SIM-карт (форматів microSIM і nanoSIM) стандарту GSM дає змогу бути на зв'язку зі ще більшою кількістю абонентів, адже ви можете телефонувати на номери двох мобільних операторів, використовуючи економнішу тарифікацію, а також розділяти персональні та робочі дзвінки. А слот для microSD-карт місткістю до 32 ГБ можна використовувати для розширення пам'яті користувача.
Телефонна книга X-Style 351 Lider дає змогу зберігати в пам'яті пристрою до 500 контактів. На кожен збережений контакт можна встановити до 4 номерів, ім'я на 30 знаків, а також фото абонента й індивідуальну мелодію. Є можливість групувати контакти та вибирати одну мелодію дзвінка для цілої групи. Є також функції експорту та імпорту контактів. А щодо SMS-повідомлень, функція групового розсилання врятує вас від тривалого процесу повторного набирання тексту.
Меню X-Style 351 Lider теж здивує вас. Крім корисних дрібниць, пропонованих розділами "Органайзер" (калькулятор, ліхтарик, ігри) і "Мультимедіа" (камера з роздільною здатністю матриці 0,3 МП, FM-радіо), ви знайдете там дещо рідкісне. Це Opera Mini та функція Java, які перетворюють X-Style 351 LIDER на дивовижний мікс сучасних технологій і ностальгії за 2000-ми роками. Opera Mini, звичайно ж, дасть вам доступ до серфінгу в інтернеті, без якого не проживе жодна сучасна людина. А Java дасть змогу завантажувати ігри та програми — і ніколи не нудьгувати.
X-Style 351 Lider обладнаний потужним акумулятором ємністю 3400 мА·год. Такого заряду вистачить на 2 тижні продуктивної роботи. Але якщо ви все одно хвилюєтеся, що телефон занадто швидко розряджатиметься, просто увімкніть режим енергозбереження — ви можете знайти його в параметрах.
Як ваш надійний помічник, X-Style 351 Lider подбає і про вашу безпеку. У параметрах ви можете вибрати серед кількох різних типів блокування телефона: традиційне блокування зірочкою, PIN-код, пароль або "Конфіденційність" для блокування паролем окремих функцій. А ось "Чорний список" і "Білий список" виконують зовсім інше завдання: вони слугують для того, щоб захистити вас від шахраїв і щоб ви просто могли блокувати небажаних абонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 143 г |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 3400 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 150 мм |
| Діагональ дисплея | 3.5 |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Акумуляторна батарея, Гарантійний талон, Гарнітура Документація, Зарядний пристрій, Телефон |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 320х480 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro-SIM, Nano-SIM |
- Ціна: 1 035 ₴

