
Мобільний телефон.SIGMA Comfort 50 Optima TYPE-C (red) (2500mAh)
- В наявності
1 279 ₴
Sigma Comfort 50 Optima
Comfort 50 Optima - великий екран і високий стандарт комфорту
Найкомфортніший телефон в лінійці Comfort 50 з великим екраном, цікавим дизайном корпусу, великими літерами на клавішах - це Comfort 50 Optima. Пристрій приємно тримати в руках завдяки розміру і покриттю корпусу.
Comfort 50 Optima оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 3.5 "з роздільною здатністю 320х480 пікселів на дюйм. Це один з найбільших екранів серед кнопкових телефонів Sigma mobile: на такому зручно не тільки набирати SMS-повідомлення, а й читати електронні книги або писати замітки, адже шрифт також великий. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату mini-SIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення пам'яті користувача можна використовувати слот для microSD-карток ємністю до 32 ГБ.
Телефонна книга Comfort 50 Optima дозволяє зберігати до 1000 контактів у пам'яті пристрою. На кожного контакту можна встановити 2 номери, ім'я, фото і власну мелодію. Крім того, можна зберігати до 1000 SMS-повідомлень, як контакти, так і повідомлення можна експортувати і імпортувати.
У розділі "Мультимедіа" є аудіо та відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0.3 Мп, диктофон і FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
Акумулятор ємністю 2500 мА * год дозволить вам користуватися Comfort 50 Optima на протязі двох тижнів. Ви з абсолютним комфортом зможете дзвонити абонентам різних операторів, слухати музику і писати списки покупок в нотатках, не хвилюючись про те, що девайс занадто швидко розряджається.
Як і будь-який телефон з лінійки Comfort 50, Optima має функцію екстреного виклику SOS, яку можна активувати за допомогою червоної кнопки на задній панелі пристрою. При натисканні кнопки девайс негайно відправить SMS-повідомлення, а потім зробить виклики на обрані вами екстрені контакти (всього їх може бути 5). Sigma mobile подбала про те, щоб кнопка SOS працювала із заблокованим екраном. А щоб зробити відбій просто натисніть на неї ще раз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 г |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531H |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 2500 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 149 мм |
| Діагональ дисплея | 3.5" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Акумуляторна батарея, Гарантійний талон, Документація, Зарядний пристрій, Телефон |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 320х480 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 1 279 ₴

