
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini Magnetic Wireless Charger Black (WXJK-F01)
- В наявності
899 ₴
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Mini Magnetic for iPhone 12 15W Black
Baseus Simple Mini Magnetic 15W - бездротовий зарядний пристрій з максимальною потужністю 15 Вт та вбудованим магнітом для серії iPhone 12.
Основні характеристики
- максимальна потужність: 15 Вт;
- оснащено конектором Type-C;
- Підтримує швидку зарядку;
- обладнане LED-індикатором;
- оснащене вбудованим магнітом;
- може заряджати iPhone, AirPods та інші телефони, що підтримують бездротову зарядку;
- Розпізнає сторонні предмети;
- Обладнано кабелем Type-C;
- Товщина пристрою: 6.5 мм;
- виготовлено з авіаційного алюмінію, загартованого скла та термопластика;
- має 9 рівнів захисту.
Бездротова зарядка для iPhone 12
Бездротовий зарядний пристрій розроблений із вбудованим магнітом, тому він може замінити MagSafe для ефективного заряджання iPhone 12.
Компактні розміри
Товщина пристрою становить 6.5 мм, а довжина менше 7 см. Він легкий і компактний, завдяки чому можна використовувати всі можливості смартфона навіть під час заряджання.
LED-індикатор
LED-індикатор покаже вам чи заряджається ваш гаджет і сповістить мерехтливим світлом, якщо ви випадково поклали на зарядку якийсь сторонній предмет.
Захисні властивості
Конструкція виготовлена з авіаційного алюмінію та загартованого скла, які не нагріваються під час зарядки та завдяки своїй міцності гарантують зносостійкість.
Пристрій оснащений розумною системою розпізнавання сторонніх металевих предметів, що унеможливлює його перегрівання або поломки, якщо на нього потраплять ключі, кредитна картка або інші об'єкти.
Вбудована 9-рівнева система безпеки захищає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга та сила струму | 2.0 A |
| Вхідна напруга та сила струму | 5В/2А, 9В/2А, 12В/2А |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Скло |
| Потужність | 2,5Вт/5Вт/7,5Вт/10Вт/15Вт |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальна |
| Тип | Бездротові зарядки |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 899 ₴

