Ergo E241 Dual Sim
Надійний телефон без зайвих деталей
Стильний та зручний дизайн без зайвих деталей, великі клавіші, легка конструкція – все це робить мобільний телефон ERGO Е241 Dual Sim Black надійним супутником у повсякденному житті.
Корпус обтічної форми з високоякісного пластику чудово лежить у руці, а клавіатура з великими цифрами та літерами вигідно доповнює функціональний спектр пристрою.
Необхiдний набiр мультимедiйних функцiй
ERGO Е241 Dual Sim Black оснащений зручним та зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2,4” та акумулятором ємністю 2800 мА. Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати та відтворювати файли з карти пам'яті, робити фото та відео з за допомогою VGA-камери Об'єм вбудованої пам'яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб.
Залишатися на зв'язку вигiдно
Завдяки двом слотам для SIM-карт, спілкуватися по телефону можна ще довше. Користувач може вибирати найвигідніші тарифи у різних операторів. Також ERGO Е241 Dual Sim підтримує єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц та інтернет 2G, що дозволяє залишатися на зв'язку завжди та скрізь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531F |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність аккумулятора | 2800 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина | 122 мм |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Ergo E241 |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240х320 |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
- Ціна: 789 ₴


