
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Gray Titanium (SM-R920NZTA)
- В наявності
14 999 ₴
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 5 Pro
Крок за кроком відстежуйте свій прогрес
Нова функція Route Workout дає змогу імпортувати зі смартфону на годинник маршрути тренувань у форматі GPX, синхронізуючи ваш перелік маршрутів. Подолавши певну відстань, ви можете обрати функцію Track Back, щоб повернутися в точку, з якої ви вирушали. Під час велосипедної чи пішої прогулянки надсилаються голосові або вібропідказки для того, щоб ви не зійшли зі шляху.

Працюйте на тренуванні
А ви знали, що годинник може бути оснащено акумулятором найбільшої потужності серед усіх серій портативних пристроїв Samsung?

Не втрачайте ритм
Потужний біоактивний датчик Samsung 3 в 1 ефективно вимірює три параметри здоров'я. Датчик аналізу біоелектричного імпедансу, електричний датчик серцевого ритму (ЕКГ) та оптичний датчик серцевого ритму. Контролюйте частоту серцевих скорочень та відстежуйте стан серцево-судинної системи, щоб виявляти незвичайні частоти серцевих скорочень та стежити за своїм артеріальним тиском. Біоактивний датчик може фіксувати ваш тиск, допомагаючи вчасно реагувати на його підвищення чи зниження.
Подивимося, на що він здатний
Керуйте можливостями свого організму, використовуючи інформацію про процентне співвідношення жиру в організмі (АБІ) та ваги скелетних м'язів. Персоналізовані дані, які допоможуть вам почуватися впевненіше.

Відстежуйте свої успіхи
Рахуйте кроки, калорії та інші параметри. Ваш годинник буде фіксувати й відстежувати ваші рухи, розпізнаючи понад 90 видів фізичної активності. Тож відстежуйте свої досягнення на цій ниві.

Готовий витримати найінтенсивніше тренування
Відтепер дисплей вдвічі міцніший, адже виготовлений із сапфірового скла. Він навіть виглядає непереможним у поєднанні з титановим корпусом – готовим до будь-яких випробувань.

Потужності Google до ваших послуг
Все найнеобхідніше на вашій долоні… а якщо точніше, то на вашому зап'ясті. Автономна Wear OС спрощує процес налаштування таких застосунків, як-от Google Maps чи Youtube Music.
Ідеальний партнер для пробіжки
У титановому корпусі з приголомшливим сапфіровим склом. Watch5 Pro в класичному кольорі із неперевершеним дизайном преміумкласу стане стильним аксесуаром для будь-якої нагоди.

Підготуйтеся до будь-яких викликів
Аналоговий годинник чи електронний, вінтажний чи сучасний – обирайте оформлення екрана відповідно до свого смаку й настрою. Обирайте класичне оформлення або ж один з оригінальних варіантів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Є |
| Ємність аккумулятора | 590 mAh |
| Вага | 46 г |
| Вбудована пам'ять | 16GB + 1.5GB |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Датчик серцевого ритму | Да |
| Датчик серцевої активності ЕКГ | Да |
| Датчики | Датчик освітлення, Тонометр Акселерометр Гіроскоп, Барометр, Лічильник калорій, Крокомір, Оптичний датчик серцевого ритму, Пульсометр, Термометр Компас, Датчик рівня насиченості киснем |
| Дзвінки та оповіщення | Повідомлення з додатків, Повідомлення про виклики, Повідомлення про SMS, Звуковий сигнал, Вібрація, Вбудований мікрофон, Динамік (гучний зв'язок), Голосовий помічник, Події календаря, Соціальні мережі, Електронна пошта |
| Діагональ дисплея | 1,36" |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Модель смарт-годинника | Galaxy Watch 5 Pro |
| Можливість заміни браслета / ремінця | Да |
| Операційна система | Android |
| Особливості | Читання повідомлень; Відображення номера вхідного дзвінка |
| Особливості швидкої зарядки | WPC Wireless Charging + Fast Charging |
| Процесор | Exynos W920 |
| Пульсометр | Да |
| Підрахунок кроків | Да |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Розмір | 45.4 x 45.4 x 10.5 мм |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарт пило- та вологозахисту | 5 ATM |
| Сумісність | iOS, Android |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Тип | Смарт-годинник |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип зарядки | Бездротова |
| Трекер місцезнаходження | Да |
| Форма дисплею | Кругла |
| Функції | Управління камерою смартфона, Фітнес трекер, Функція пошуку телефону, Прослуховування музики, Відстеження сну, Розумний будильник, Відстеження часу активності, Відстеження швидкості руху, Підрахунок пройденої відстані, Відстеження локації |
| Час роботи | 80 ч. |
- Ціна: 14 999 ₴


