
Мобільний телефон.Nokia 110 Dual Sim 2023 Charcoal
- В наявності
1 109 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nokia 110 Dual Sim 2023





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 г |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 4 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.8" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP52 |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | 110 Dual Sim 2023 |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 160x120 |
| Розмір | 49.4 x 115.1 x 14.5 мм |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Ціна: 1 109 ₴

