Nokia 150 TA-1582 Dual Sim
Витримує випробування часом
Телефон, розрахований на тривале використання, потребує нестаріючого вигляду. Поєднуючи витончений дизайн із металевими навігаційними кнопками, Nokia 150 досягає саме цього. А завдяки міцним матеріалам корпусу та оригінальному кольору повсякденне зношування не буде помітним.

Розмовляйте довше
Акумулятор ємністю 1450 мА*год дозволить користуватися телефоном цілий день і насолоджуватися годинами якісних дзвінків. А завдяки ергономічному дизайну вам буде зручно тримати його в руці протягом усієї розмови. Телефон оснащений тактильною клавіатурою та має місце для 2000 контактів та 500 текстових повідомлень, тому ви можете спілкуватися легко та стільки, скільки потрібно.

Музика ніколи не завадить
Налаштуйте місцеві радіостанції за допомогою FM-радіо або насолоджуйтесь улюбленими треками в MP3-плеєрі. У будь-якому випадку можна використовувати навушники або вбудований динамік для цілодобового прослуховування музики.

Фіксуйте найкращі моменти життя
Життя непередбачуване, тому ніколи не знаєш, коли станеться подія, яка стане вашим дорогоцінним спогадом. Саме тому важливо завжди мати камеру напоготові, і тут Nokia 150 зі своєю основною камерою та спалахом знадобиться. Оскільки знімки зберігаються на карті MicroSD, ви можете завантажувати їх на свій комп'ютер, щоб зберегти їх у безпеці, та ділитися з іншими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106.3 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1450 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 4 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Керівництво, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | 150 TA-1582 |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 240х320 |
| Розмір | 130.95 x 50.6 x 15.15 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
| Щільність пікселів | 167 ррі |
- Ціна: 1 679 ₴


