Смартфон Oukitel WP21 Ultra
Найкраще в галузі теплобачення
Смартфон OUKITEL WP21 Ultra підвищеної міцності оснащений високочутливим інфрачервоним датчиком InfiRay, що не охолоджується, з роздільною здатністю 256x192, 12 мкм і частотою оновлення 25 Гц. Вимірювання температури дуже точні, а теплові зображення та відео чіткі та чіткі навіть у повній темряві та у несприятливих погодних умовах.

Неперевершена довговічність
Спеціально розроблений для роботи на відкритому повітрі та в суворих умовах, WP21 Ultra має ступінь водонепроникності IP68, пиленепроникність IP69K, рейтинг MIL-STD-810H.

Вища продуктивність
Захищений смартфон WP21 Ultra на базі процесора MediaTek Helio G99 забезпечує надшвидку роботу додатків, плавні ігри та потокову передачу, а також відрізняється винятковою енергоефективністю.

Найкраща ясність, більше деталей
Смартфон WP21 Ultra використовує потрійне компонування камери на задній панелі, а на передній один 20-мегапіксельний датчик, що дозволяє кожному знімати високоякісні фотографії та відео.

Супер плавне прокручування
WP21 Ultra оснащений 6,78-дюймовим сенсорним екраном FHD + IPS з частотою оновлення 120 Гц, що дозволяє вам комфортно переглядати деталі та яскраві кольори при будь-якому освітленні та насолоджуватися більш плавними діями та більш чуйними додатками. Яскравість 430 нит забезпечує відмінну читаність на вулиці.

Акумулятор 9800 мАг
WP21 Ultra завжди прикриє вашу спину з масивною батареєю 9800 мАг. Він підтримує до 68 годин розмов або залишається в режимі очікування протягом 48 днів.

Надшвидка зарядка 66 Вт
Незалежно від того, чи батарея розрядилася або вирушили в похід в останню хвилину, ви можете повністю зарядити WP21 Ultra всього за 59 хвилин за допомогою надшвидкого зарядного пристрою на 66 Вт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 398 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 9800 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 12 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.78" |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 5 |
| Камера | 64 Мп + 50 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Смартфон, Кабель USB, Блок зарядки 66 Вт, Керівництво, Гарантійний талон |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Модель пристроєм | WP21 Ultra |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | Fast charging 66W |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Розмір | 177.3 x 84.3 x 18.4 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Щільність пікселів | 396 ppi |
- Ціна: 14 799 ₴


