
Мобільний телефон.SIGMA X-style 310 Force TYPE-C (black)
- В наявності
1 075 ₴
SIGMA X-style 310 Force
X-style 310 Force оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.8″ з роздільною здатністю 240х320 пікселів на дюйм.
Завдяки підтримці двох SIM-карток формату nano-SIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення пам'яті користувача можна використовувати слот для microSD-карток ємністю до 32 ГБ.
Телефонна книга X-style 310 Force дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам'яті пристрою та ще 500 – на карті пам'яті.
Одна з особливостей аксесуарів Sigma mobile, яка додає комфорту в користуванні - це розділ меню "Органайзер". Там ви зможете знайти будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг та ліхтарик, який можна також включати окремою бічною клавішею. Крім того, там є Bluetooth, за допомогою якого можна підключати стереогарнітуру для прослуховування радіо або швидко пересилати та приймати файли. Контакти, надіслані через Bluetooth файлом VCF, одразу зберігаються в телефонній книзі.
У розділі “Мультимедіа” є аудіо та відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0.3 Мп, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 146 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 3.0 |
| Ємність аккумулятора | 3000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Комплектація | Телефон, зарядний пристрій, гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | X-style 310 Force |
| Роз'єми | USB-C, Аудіо 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 240х320 |
| Розмір | 143 х 58 х 13.6 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота оновлення дисплею | 60 Гц |
- Ціна: 1 075 ₴

