Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безконтактний диспенсер для мила Starry Man
Диспенсер перетворює мило або інший розчин у густу та ніжну піну, що мінімізує витрати миючого засобу.

Автоматично визначає піну, за рахунок того, що не потрібно торкатися до дозатора, підтримується повна гігієнічність.

Щоб додати мило, достатньо відкрутити верхній відсік і залити рідину в отвір прозорої нижньої колби. Працює від акумулятора. Корпус водонепроникний захищений ступенем IPX4, не боїться бризок

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Дистанція спрацьовування датчика | 7 см |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Місткість кліромайзера | 320 мл |
| Особливості | IPX4, працює від акумулятора - 1500 mAh, якісне складання, |
| Потужність | 3 Вт |
| Призначення | Для рідкого мила |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Диспенсер для мила |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 999 ₴


