
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB COB VEDIO LIGHT (UV-2878 L2 RGB)
- В наявності
1 469 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB COB VEDIO LIGHT

Відеосвітло Ulanzi L2 з 360 RGB відтінками та регулюванням насиченості від 0 до 100% на кожному відтінку, призначена для заливання сцени певним кольором, завдання фону-настрою або ж для класичного підсвічування слабоосвітлених зон.

Кріплення
Корпус Ulanzi L2 RGB обладнаний кріпленнями 1/4 (для встановлення на штатив, стійку) та магнітним кріпленням (фіксується до будь-якої металевої поверхні).

Дисплей
Відеосвітло Ulanzi L2 RGB оснащено OLED HD дисплеєм, який призначений для комфортного керування та вибору з 11 представлених сцен світлових ефектів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800mAh |
| Інтерфейси | USB-C |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Комплектація | Відеосвітло, Гарантійний талон, Інструкція |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | Різьба 1/4" / Магніт |
| Потужність | 4 Вт |
| Розмір | 41 х 41 х 41 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Студійне світло |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Кут світіння | 60° |
| Час роботи | 240 хв |
- Ціна: 1 469 ₴

