Nokia 3210 4G 2024 DS
Поверніться до 2000-х років, коли змістовні розмови важили більше, ніж лайки та репости. Легендарний телефон повертається, поєднуючи акумулятор із тривалим зарядом, як в старі добрі часи, та оновлений дизайн, що відповідає сучасним вимогам. І, звісно ж, він має гру «Змійка». Повернення Nokia 3210 — ідеальне поєднання ностальгічних ноток із трендами сучасності.
3, 2, 1, 0, вперед!
У 1999 році оригінальна Nokia 3210 була з нами, коли ми святкували початок нового тисячоліття. Тепер цей легендарний телефон повернувся, поєднуючи сучасний дизайн зі знайомим відчуттям ностальгії.
Радість "в моменті"
Якщо це важливо, вам зателефонують або напишуть.
На початку двохтисячних у нас було менше додатків. Менше доступних каналів зв'язку. Але чи ми справді менше спілкувалися телефоном? Приберіть сучасні сповіщення від лайків, репостів та коментарів — і залишаться лише розмови з небайдужими вам людьми.
Хай живе легенда
Пам'ятаєте часи, коли ваш телефон днями міг працювати без підзарядки? І коли він падав, ви навіть не здригалися? Осучаснена легенда, Nokia Icon, повертає вам ці приємності. Тож беріть його у довгі подорожі, на фестивалі, вікенди, куди завгодно – він здолає з вами будь-яку дистанцію.
Сучасне в поєднанні з ретро
Ностальгічний улюбленець, осучаснений та з підтримкою 4G, Bluetooth і не тільки.
Жодних додатків. Жодного клопоту
Відпочиньте від невпинного гортання сторінок та приділіть увагу справді важливим речам.
Батарея з тривалим зарядом
Не переймайтеся частим заряджанням з акумулятором, якого вистачає на кілька днів роботи.
Грайте в «Змійку»
Запускайте класичну гру та спробуйте побити свій рекорд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 г |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Процесор | Unisoc T107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Немає |
| Ємність аккумулятора | 1450 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 128 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Камера | 2 Мп |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Документація Зарядний пристрій Телефон |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | 3210 |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Операційна система | Nokia Series 30+ |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | USB-C, Аудіо 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір | 122 x 52 x 13.1 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Тип | Кнопковий телефон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Частота оновлення дисплею | 60 Гц |
| Частота процесора | 1 ГГц |
| Щільність пікселів | 167 ррі |
- Ціна: 2 589 ₴


