Планшет Oscal Pad 7

Сучасний дизайн з новою елегантністю
Pad 7, покликаний стати втіленням елегантності. Він настільки тонкий і легкий, що ви можете носити його в руці або покласти в сумку, щоб легко взяти будь-куди.

10,1-дюймовий дисплей
Пориньте у широке бачення 10,1-дюймовий дисплей, вбудований у Pad 7, представляє найбільш точний сценарій з чіткими деталями та яскравими кольорами, що робить його ідеальним для читання, перегляду фільмів, онлайн-конференцій та занять.

Дайте волю своєму ентузіазму завдяки чудовій продуктивності
8-ядерний процесор Unisoc Tiger T606 повністю задовольняє ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах, забезпечуючи підвищену продуктивність незалежно від того, дивіться ви фільми, граєте в ігри або виконуєте кілька завдань одночасно.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 455 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6600 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Діагональ дисплея | 10.1" |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 13 Мп |
| Комплектація | Планшет Кабель USB Зарядний пристрій Чохол Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Модель пристроєм | Pad 7 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Роз'єми | USB-C, Аудіо 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 1280х800 |
| Розмір | 241.45 х 159.8 х 10 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Сканер закритий, Акселерометр |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | IPS |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Щільність пікселів | 149 ppi |
- Ціна: 4 999 ₴


