Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluetooth Навушники XO Q2 (2nd)
Це високоякісні та стильні бездротові навушники, які надають приголомшливе звучання та зручність використання. Вони підключаються до будь-якого пристрою через Bluetooth 5.3 та дозволяють насолоджуватися музикою або дзвінками без дротів. Навушники мають зручний дизайн, що дозволяє носити їх тривалий час без дискомфорту.

Навушники Bluetooth XO Q2 мають тривалий час роботи – до 4 годин безперервного відтворення музики чи дзвінків. Це робить їх чудовим вибором для тих, хто любить слухати музику в дорозі чи на прогулянці. Висока якість звуку та комфортне використання роблять Bluetooth навушники ідеальним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися якісним звуком та зручністю бездротових навушників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Тип роз'єму | Lightning |
| Чутливість | 83 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 30 mAh |
| Вага | 40 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Зарядний кейс | 300 mAh |
| Максимальна дальність зв'язку | до 10 м |
| Матеріал амбушюр | Пластик |
| Модель навушників | XO Q2 |
| Наявність мікрофона | Вбудований |
| Особливості | відтворити/зупинити попередню пісню, відповісти на наступну пісню, покласти трубку, відхилити дзвінок, мовний помічник, розпізнавання у вусі, бездротова зарядка; |
| Розмір | 45 х 53,7 х 21 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | TWS+ |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Час зарядки | до 1.5 рік |
| Час роботи | до 4 годин |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 409 ₴


