
Набір для блогерів 2 в 1 кільцева лампа 36 см RGB MJ36 + тренога 2.1 m Black
- В наявності
949 ₴
Набір для блогерів 2 в 1 кільцева лампа 36 см RGB MJ36 + тренога 2.1 m
Різнокольорова кільцева світлодіодна лампа RGB LED MJ36 на штативі 2.1 метра з одним власником для телефону. Відмінний варіант для блогерів, тик струму, інстаграма, фотосесії та відеозйомки. Кільцева лампа RGB LED MJ36 на штативі використовується як додаткове освітлення при проведенні -фото і відеозйомки. У тримач для телефону, вбудований у лампу, можна встановити смартфон з діагоналлю до 6,5 дюймів. Обертання на 360 градусів для регулювання кута.

Ви можете самі налаштовувати інтенсивність світлового потоку, перемикатися між кольорами, в цій лампі 21 RGB режим, також збільшувати та приглушувати яскравість. Вам навіть не доведеться відволікатися від зйомки, керувати світлом легко провідним пультом.
Кругла світлодіодна лампа набула великої популярності серед візажистів, фотографів, ютуберів, блогерів, стилістів, косметологів, усіх тих, хто так любить якісні фото та гарне світло

Штатив
виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, складаний та переносний.
Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для перенесення (довжина у складеному вигляді 49,5 см).
Регульована висота штатива від 51 см до 210 см
Підходить для мобільних телефонів, планшетів, екшен-камер.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crawford Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | 21 кольоровий режим та 3 основних білих |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Джерело живлення | USB |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Діаметр | 36 см |
| Кольорова температура | 3200 К - 5600 К |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Нахил кільця | 360° |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання яскравості світла | Да |
| Розмір | 360 х 360 х 40 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Світлодіодна лампа |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 949 ₴

