
Набір для блогерів 2 в 1 кільцева лампа 56 см RGB Crystal 3D-56 + тренога 2.1 m Black
- В наявності
2 039 ₴
Набір для блогерів 2 в 1 кільцева лампа 56 см RGB Crystal 3D-56 + тренога 2.1 m

ABS пластику та полікарбонату. У нижній частині кільця розташований блок із вбудованими електронними компонентами, сенсорними кнопками управління, двома роз'ємами USB для зарядки смартфонів, роз'ємом DC для підключення до мережі та шарнірним з'єднанням біля основи для встановлення пристрою на штатив з різьбовим кріпленням 1/4". На верхній панелі блоку знаходяться кріплення для 3 універсальних тримачів, які сумісні практично з будь-яким сучасним смартфоном. Модель може світити у 3 стандартних режимах (білий, жовтий та змішаний) та різними кольорами, як статично, так і динамічно, переливаючись їх комбінаціями. Існує підтримка регулювання яскравості для кожного з колірних режимів та можливість регулювання колірної температури. Вбудовані набори SMD світлодіодів випромінюють досить яскраве, безпечне для очей світло з низьким тепловиділенням, відсутністю інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. У комплект до лампи входять 3 тримачі для смартфонів на гнучкій ніжці, блок живлення та пульт ДК, який

Штатив
виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, складаний та переносний.
Компактні ніжки штатива можна скласти, зробивши їх досить маленькими для перенесення (довжина у складеному вигляді 49,5 см).
Регульована висота штатива від 51 см до 210 см
Підходить для мобільних телефонів, планшетів, екшен-камер.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crawford Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | 3 |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Джерело живлення | USB |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Діаметр | 56 см |
| Кольорова температура | 3200 К - 5600 К |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Нахил кільця | 360° |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання яскравості світла | Да |
| Розмір | 560 х 560 х 60 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Світлодіодна лампа |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 2 039 ₴

